Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-dlya-tykh-khto-pochynaye-dorosle-zhyttya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги для тих, хто починає доросле життя

22.10.2019
Відгук

Сучасна література для молоді жевріє розмаїттям жанрів і тем, а цікаві сюжети вже встигли підкорити як дітей, так і дорослих. Книги для підлітків переважно охоплюють сюжетні лінії, у яких кожний читач зможе знайти себе та разом з героями поринути у цікаві історії.

У світлі світлячків.jpgВажко уявити нашу планету, на якій зник інтернет, мобільний зв’язок та світло. Чи зможемо ми жити в нових реаліях та які зміни чекають на нас ? Книга «У світлі світлячків» сучасної української письменниці Ольги Войтенко — це не звичайна фантастична історія, а неперевершена атмосферна розповідь про друзів-підлітків, зміни їхнього буденного життя та приховані таємниці темряви. Чи зможуть друзі витримати випробування та побороти темряву? Читайте у першій частині трилогії!


Притулок.jpgКниги для підлітків на сьогодні є одним з найпопулярніших жанрів літератури, бо поєднання динамічності сюжету та цікавих пригод не залишать жодного читача сумувати. Саме такою книгою є «Притулок» Меделін Ру. Для шістнадцятирічного Дена літній коледж Нью-Гемпшира - це більше, ніж просто навчання — це шанс на нову історію. Хлопець схвильований та очікує на нові знайомства, бо минула школа — це не те місце, куди йому хотілося повертатись навіть подумки. Та потрапивши в коледж, Ден дізнається, що його гуртожиток – колишня психіатрична лікарня, відома як притулок для душевнохворих в'язнів. Коли Ден зі своїми новими друзями, Еббі і Джордан, досліджують загадки їх моторошного літнього будиночка, вони усвідомлюють що притулок є ключем до моторошного минулого та що є деякі таємниці з минулого, які не жадають залишатись забутими.

Хроніки південного.jpgКниги для підлітків про життя — це неодмінно пригоди та перші почуття, суперечність між бажанням бути не як всі та не виділятись серед друзів. Сучасний підлітковий роман “Хроніки південного” литовського письменника Рімантаса Кміти — це майстерна розповідь про старшокласників 90-х, мандрівки Європою та складні підліткові стосунки. Багато уваги приділено псхології підлітків та першому статевому досвіду, в описаних автором життєвих ситуаціях читач неодмінно знайде себе та порине у вир життєвих подій своїх однолітків.


Дзеркальце моє дзеркальце.jpgСучасні книги про підлітків за декілька останніх років підкорили не лише серця юних читачів, але й стали одним з найпопулярніших літературних жанрів! Книга “Дзеркальце, моє дзеркальце” британської авторки Кари Делевінь — це історія про чотирьох підлітків та таємниче зникнення. Цю книгу не можна назвати підлітковим романом або детективом, бо на сторінках твору автор реально занурює читача у проблеми підлітків, їх спілкування з батьками та важкі часи в їхньому житті. Коли ти заплутуєшся і не знаєш що робити, коли ти прагнеш робити щось своє,а не на вимогу суспільства, коли ти хочеш виділятись, але при цьому і залишатися собою. Динамічне розкриття головних героїв та різкі повороти сюжету,які неможливо передбачити,захоплює читача до останньої сторінки.

Як бути впевненим у собі.jpgПсихологічні книги для підлітків — це перш за все корисні книги, які допоможуть опанувати себе та забезпечать корисний життевий досвід. Як підвищити свою впевненість та здолати будь-які перешкоди на шляху до мети? Книга Анни Барнс “Як бути впевненим у собі” - це збірка мотивуючих ідей та порад, думок та висловів відомих людей, яка стане вашим путівником на шляху до впевненості.


Гобіт.jpgНайпопулярніші книги для підлітків -або як зараз модно казати “Young adult” література-покликана зацікавити читача та захопити в обійми цікавої історії. Саме такою є улюблена книга декількох поколінь “Гобіт, або Туди і звідти” Джона Рональда Руела Толкіна. Це історія про надзвичайні пригоди гномів та гобіта Більбо, які вирушили на пошуки золота, що здавна належала гномам. Цю книжка варто прочитати, аби на декілька годин зануритись у казковий світ орків та ельфів, пірнути у протистояння чудової компанії веселих герої проти лютого дракона Смоґа . Світ Середзем’я подарує кожному незабутні враження та яскраві емоції, продовження яких можна знайти на сторінках трилогії “Володар перснів”.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image