Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-dlya-lyubyteliv-podorozhuvaty/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги для любителів подорожувати

16.01.2020
Відгук

Всі ми любимо подорожувати, але не кожному це під силу. Для людей, котрі обожнюють цю справу або для новачків, що вирішили почати мандрувати, ми склали добірку книг про мандри.

Левантійські канікули.jpgКнига про подорожі для підлітків — це, насамперед, «Левантійські канікули» Антона Санченка. Денис та Сергій — восьмикласники. Під час літніх канікул вони дивним чином потрапляють на вантажне судно та вирушають у рейс «практикантами». Друзі гадали, що це буде легка та весела пригода. Та вони не знали, що судно з Туреччини не одразу повернеться додому. Натомість вони вирушають у мандри дивовижними морями, такими як: Мармуровим, Азовським, Іонічним, Егейським та Адріатичним. Парубки блукають у Греції, Туреччині та Італії. Вони скрізь знаходять пригоди на свою голову, через що не раз вислуховувують від капітана докори. Але хто ж може всидіти на місці, якщо довкола стільки всього цікавого?!

З табуретом до океану.jpgКнига, що надихає на подорожі — це «З табуретом до океану» Леоніда Кантера та Павла Солодька. Книжка неодмінно сподобається багатьом мандруючим людям. Це справжні історії відчайдушних мандрівників, котрі сидячи одного разу на своїй кухні вирішили віднести чотири табурети до чотирьох океанів та залишити їх там, як пам’ятники. Кожен з хлопців вирушає у свою мандрівку до кінцевого пункту призначення. За п’ять років чотири табурети вже стояли біля Індіського, Атлантичного та Льодовитого океану. Залишився лише останній – Тихий. Ватага людей відправляється до Нью-Йорка, звідки вирішує розпочати подорож. У кожного при собі паспорт і 33 долари та 33 центи. Вони прагнуть перетнути Америку з півночі на південь до мису Горн. Друзів чекають 14 місяців пригод, під час яких вони закохуються, знайомляться з новими людьми, долають пустелю та карабкаються на вершини гір.

Два кроки назустріч.jpgКнига про подорожі та походи «Два кроки назустріч» Грема Сімсіона та Енн Буйст покличуть вас у дивовижну та ризиковану пригоду. Зої пригнічена від смерті чоловіка та вирішує втекти від всіх, і в першу чергу, від себе самої. Вона вирушає до Франції до своєї подруги, але сама того не розуміючи, Зоя потрапляє на Каміно-де-Сантьяго. Дорога змінить не лише дівчину, а й Мартіна, який вирушив Дорогою святого Якова, переслідуючи свої власні інтереси. Кожен з них прагне віднайти себе та відчути гармонію, але цього не так-то легко досягти, особливо якщо попереду декілька сотнів кілометрів, котрі потрібно пройти.

Вдалині.jpgХудожня книга про пригоди — «Вдалині» Ернан Діаз. Цей роман неймовірно зворушливий та сповнений смутку. Гокан — молодий емігрант зі Швейцарії.  Опинившись у Каліфорнії, він вирішує вирушити у подорож із наміром пішки перетнути континент, щоб знайти свого брата. Під час мандрів він зустріне злочинців, природознавців та нових приятелів. Важка дорога буде весь час випробувати чоловіка. Під її впливом він стане злочинцем, але водночас і героєм.

Королева пустелі.jpgКнига про подорожі, що багато людей вже відносять до класики, наступна у нашій добірці. «Королева пустелі» Джорджини Говелл розповість про життя британської письменниці, мандрівниці та дослідниці початку ХХ ст.. Саме вона малювала на карті кордон між Іраком, Сирією, Палестиною, Йорданом та Саудівською Аравією. Великі статки сім’ї пророкували дівчині безтурботне та заможнє майбутнє, але вона обрала інший шлях. Вона перша з європейців перетнула Сирійську пустелю, об’їздила на верблюді всі куточки Месопотамії та навіть організувала перші вибори в Іраку. Вона була дослідницею звичаїв та культури бедуїнів Близького Сходу та заснувала в Багдаді Національний музей. Про все це ви дізнаєтесь, прочитавши цю книжку. Дивовижна людина, що змінила цей світ та досягла вершин, які не під силу більшості людей.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image