Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/klasyka-zavzhdy-v-trendi-dobirka-krashchykh-klasychnykh-knyh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Класика завжди в тренді: добірка кращих класичних книг

05.02.2020
Відгук

Класика – завжди в моді!  Будь-то книга сучасної класики чи ні. Якщо ви вважаєте, що  класика це нудно, ми вас переконаємо в протилежному! Пропонуємо добірку класичних книг, які завоювали прихильність не одного покоління людей.

1984.jpg«1984», Джордж Орвелл, Видавництво Жупанського
Складна і глибока книга класичної літератури, яка змушує багато думати і міркувати. Книга змусить замислитися про важливіші речі: наскільки мова, якою ми говоримо і думаємо впливає на наш інтелект! Здавалося б, на перший погляд, не така й очевидна річ. Тут потрібно дивитися не поверхово на сюжет, а глибше, вникати в сенс рядків і читати крізь них. Цю книгу повинна прочитати кожна людина, тому що багато моментів нагадують сумну сучасну реальність. Можливо, тоді приділятиметься більше уваги до захисту прав людини і свободи. Але якщо зсуву не відбудеться, то книга відмінно ілюструє наше майбутнє.

Пані Боварі.jpg«Пані Боварі», Гюстав Флобер, Знання
«Пані Боварі» -  один з найкращих романів в історії світової літератури. Даний роман є яскравим представником європейської літератури і поєднує в собі всі переваги класики. Прекрасний текст, скрупульозний опис тієї епохи, велика кількість подробиць про будівлі, одяг, страви дозволяє читачеві перейнятися духом Франції XIХ століття. Завдяки майстерності письменника нам вдається проникнути в психологію героїв, зрозуміти їхні мотиви. Образ пані Боварі настільки реалістичний, що навіть незважаючи на неправильні вчинки, її можна зрозуміти та в чомусь поспівчувати.

Портрет Доріана Ґрея.jpg«Портрет Доріана Ґрея», Оскар Вайльд, Знання
Даний роман - одна з кращих книг в історії світової літератури. Ідеальний синтез описаної епохи, англійської атмосфери, містики, драми, психологізму, рефлектуючих роздумів про людину і душу. Той випадок, коли не потрібно багато слів, щоб описати прочитане, просто поринаєш в книгу, перебуваєш в ній, і відчуваєш всю помпезність світських обідів, смак вина, особливий антураж і англійський лоск. Зачаровуючий, яскравий, філософський роман про красу, свободу вибору і сенс життя.

Нестерпна легкість буття.jpgКнижка Мілана Кундери «Нестерпна легкість буття» — обов'язкова для прочитання настільки, наскільки обов'язковою може бути цікава і важлива література. Філософські роздуми про життя з посиланням на Парменіда та Канта межують з тлумаченням сексуальних мотивів героїв, а мистецтво і тоталітарна думка межує з міркуваннями про історію. Книга, що змінить ваше уявлення про сексуальність, владу та кохання.

Айвенго.jpg«Айвенго», Вальтер Скотт, Богдан
Безсумнівно,  даний твір - класична література для підлітків і не тільки. Історичний роман, події якого відбуваються в Англії XII століття. Серед героїв такі знамениті особи як, Річард Левине серце і Робін Гуд. Книга розповідає про чвари, пригнічення народу, битви за трон, ну і трішки про любов. Відмінне поєднання історичних подій, фольклору і,напевно, художньої вигадки, а також - майстерності автора.