Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/khudozhni-knyhy-pro-usamitnennya-ta-poshuky-vlasnoyi-identychnosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Художні книги про усамітнення та пошуки власної ідентичності

30.06.2020
Відгук

Іноді так і хочеться вимкнути смартфон, закинути ноутбук подалі, замкнути двері і відмежуватись від світу наодинці з гарною книжкою. Знайоме таке відчуття? Тоді вам просто необхідно переглянути наш список розумних книг про життя.

Атлант розправив плечі.jpgЗнаменитий роман «Атлант розправив плечі» від американської письменниці та філософині  Айн Ренд підкорив мільйони читачів по всьому світу. Проте слава до авторки прийшла не відразу. З’явившись на полицях книгарень у 1957 році, роман був критикований та не сподобався читацькій публіці. А вже за 40 років зріс реальний інтерес до творчості Айн Ренд та її філософії. Головний герой роману Джон Ґолт стає очільником бунту проти уряду, усіх гарних виразів та моральних категорій, на кшталт «справедливий розподіл» та «загальне благо». У пошуках свого призначення та заразом добробуту Америки Джон Ґолт проходить довгий шлях і змінюється. Повірте, вам важко буде відірватись від книги, допоки ви не перегорнете останню сторінку третьої частини.

Людина без властивостей.jpgДраматичні книги про пошуки ідентичності врізаються нам у пам’ять і впливають на наші життя. Титанічний тритомний роман австрійця Роберта Музіля «Людина без властивостей» розповідає про звичайного представника свого часу. Ульріх, син юриста і члена комітету з державних справ, стає активним громадським та державним діячем у скрутні для Австро-Угорської імперії часи. Ульріх – розумний, розсудливий молодик, який шукає своє місце в житті. Не дивуйтесь, що в романі ви натрапите на безліч дискусій і розмов про різні моральні та філософські категорії: що таке винуватість і підсудність, яким чином вирішують питання можновладці та де добро, а де зло. Ці та безліч інших питань буде з’ясовувати Ульріх, а ви разом з ним. Не лякайтесь об’єму у три томи. Час, який проведете у компанії роману, стане для вас незабутнім.

наодинці з собою.jpgКниги про подолання себе мають бути на полиці у кожного, хто прагне удосконалюватись. Праця «Наодинці з собою» римського імператора Марка Аврелія поділиться з вами мудрістю, апробованою часом. Роздуми про людину, її призначення, добро і зло, владу та суспільні відносини, а також аскетизм та закони філософії стоїцизму – це те, що ви отрмаєте. Працює «Наодинці з собою» не гірше сучасних мотиваційних книг і дасть вам потужних заряд мотивації та бажання підкорювати світ.

Мистецтво любові.jpgСучасні книги про любов завжди мають саме той сюжет, який потрібен вам. Та якщо ми говоримо про самореалізацію за допомогою любові, то маємо згадати про «Мистецтво любові» Еріха Фромма. Філософ занурюється в природу глибокого, невичерпного почуття, яке ми звемо любов’ю. Еріх Фромм розкаже, чим батьківська любов відрізняється від братерської, а найважливіше: автор наголошує, що мистецтвом любові володіє не кожен і нам ще треба подолати чимало і внутрішньо зрости, щоб його опанувати!

Пошук власної ідентичності ви не уявляєте без інших людей, а найперше для вас, в чому мусить ствердитись людина – це любов? Тоді забігайте на  книги про самотність та любов. Кайфуйте наодинці з собою та розчиняйтесь в любові до світу!

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image