Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/gryvasti-ta-v-yablukakh-krashchi-knyhy-pro-konej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гривасті та в яблуках: кращі книги про коней

31.07.2020
Відгук

Благородних та гривастих коней обожнюють усі малята. Діти мріють завести такого у себе вдома чи хоча б поїздити на невеличкому поні. Коні уособлюють свободу та сміливість. Коли ми про них згадуємо, то в голові прокручується цілий епізод, у якому вороний скакун мчить полем, а вітер розвіває його пишну гриву. Недивно, що дорослі та діти так полюбляють читати книжки про коней.

Книги фентезі про коней

Горбоконик.jpgПершими історіями, які захоплюють нас ще з раннього дитинства, є казки про відважних коней, наприклад, легендарна казка “Горбоконик” від майстра літературної казки Петра Єршова. Як захопливо спостерігати за пригодами наймолодшого сина в сім’ї Іванка-дурника та його вірного Горбоконика, який рятує Іванка з халеп та доводиться йому відданим товаришем. Як у кожній хорошій історії для дітей, у казці “Горбоконик” є своя мораль: не варто гнатися за наживою та порожнім збагаченням, бо тих, хто завжди має чисті наміри та помисли, доля винагородить стократ.

Усе про коней… і не тільки.jpgПро улюблених тварин найліпше розкажуть не художні книги про коней, а енциклопедії. “Усе про коней… і не тільки” від Антуанетти Делілль та Грегуара Мабіра – це дуже кумедна енциклопедія про гривастих скакунів. Кольорові ілюстрації та доступна виклад роблять енциклопедію цікавою для найменших читачів. У книзі “Усе про коней… і не тільки” ви та ваші малята знайдете безліч цікавих фактів про коней: починаючи від будови тіла, звичок та манер поведінки та закінчуючи особливостями життєвого циклу коней різних видів та мастей. Гумористично та легко дізнавайтесь про сміливих тварин більше із чудовою енциклопедією про коней.

Кінь і його хлопчик.jpgРозповіді про коней на війні завжди щемко проникають у серце, бо саме у кризових ситуаціях ці благородні тварини допомагають людям. Славнозвісний фентезійний цикл “Хроніки Нарнії” уміщує сім книг. П’ята книга під назвою «Кінь і його хлопчик»  описує пригоди хлопчика та відданого коня, які разом проходять низку випробувань.  Шаста та кінь-говорун потрапляють у рабство, їм вдається визволитися, та попереду чекає ще багато битв, у яких хлопчик і кінь будуть діяти відважно та сміливо.

Чорний красень.jpgКнига “Чорний красень” англійської письменниці Анни Сьюел – це розповідь про життя коней від породистого жеребця на прізвисько Чорник. У повісті авторка показує жорстоке ставлення людей до братів своїх менших. Коням гірко доводилось, коли люди, потураючи моді та власним примхам, знущалися з бідолашних тварин: обрізали хвости, заламували голови у незвичному положенні, виснажували напосильною працею та заганяли на полюванні. Повчальна та викривальна книга Анни Сьюел точно не залишить вас байдужими.

Ви завжди захоплювалися величчю та благородністю вороних? Запрошуємо вас купити книги про коней та потішити себе захопливими сюжетами про бравих скакунів та їхні пригоди.

Спостерігати за пригодами тварин від книги до книги не обридає. Більше про пригоди людей, тварин та інших істот знаходьте у розділі сучасна проза: бестселлери.

Читайте також:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 28.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%