Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/fanatyky-ta-maniyaky-dobirka-knyh-pro-bezumni-rodyny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Фанатики та маніяки: добірка книг про безумні родини

03.09.2020
Відгук

Безумні люди завжди лякають нас своєю непередбачуваністю і в реальному житті досить важко підтримувати стосунки з такими людьми. Але все одно книги про душевно хворих людей були популярні в усі часи і багато сюжетів, що закручуються навколо затьмареної свідомості, викликають неабиякий інтерес і стають культовими.

Книги трилери

Американський психопат.jpgНа відміну від книг сучасних українських письменників, американці дуже люблять досліджувати тему хворого сприйняття реальності. «Американський психопат» Брета Істона Елліса – це історія, яка встигла стати класичною. Тут йдеться про звичайного на перший погляд юнака Патріка Бейтмена, який ходить у брендовому одязі та відомий своєю високоморальністю. Але це лише вдень, адже вночі він відкриває свою істинну сутність і творить власне мистецтво – жорстоке та криваве. Вбивство для нього не є перепоною, це лише стиль його нічного життя. Книга змушує задуматись – а що, як ми знаємо наших друзів та знайомих не так добре, як нам здається? У кожній душі знайдеться місце для темних думок і жахливих таємниць. 

Сяйво.jpgЩе однією відомою книгою про шизофреників, про яку чули всі, є «Сяйво» Стівена Кінга – моторошний трилер про те, що може приховувати наша пам’ять. Один чоловік з дружиною та сином влаштовується у розкішний готель доглядачем. Ніби нічого страшного не може відбутися. Але щось не так… Здається, готель переповнений привидами і має свою страшну історію. Екранізація роману Кубріка зробила цю історію культовою, тому з нею має ознайомитись кожен, кому хочеться трохи полоскотати собі нерви.

Бійцівський клуб.jpgВам все ще недостатньо книг про божевільних? «Бійцівський клуб» Чака Поланіка – це ще одна книга з чудовою екранізацію з Бредом Піттом, яка занурить читача у жорстокий світ підсвідомості головного героя. Це книга про систему та безсилля, про внутрішню боротьбу та про сприйняття реальності. Де шукати істинний сенс життя? Як боротися за свою свободу? І що таке насправді бійцівський клуб?

Збірка творів.jpgА тепер звернімося до класики, адже божевільні герої, як вже було сказано, були популярні завжди. У «Збірці творів» Вільяма Шекспіра ви знайдете безліч особливих персонажів, який життя поступово довело до межового стану свідомості. «Макбет», «Король Лір» і «Отелло» – всі відомі п’єси геніального драматурга і досі відомі, їх ставлять в усіх країнах світу, бо Шекспір знав – людина лишається незмінною в усі часи, а змінюються лише умови життя. 

Дише ніжністю ніч.jpg«Дише ніжністю ніч» Френсіса Скотта Фіцджеральда – це дуже особиста і автобіографічна історія про любов і смерть. Тут лікар-психіатр закохується в тендітну пацієнтку, і ця любов стане для обох даром і прокляттям водночас. Особливим є той факт, що дружина самого письменника лікувалася у клініці від шизофренії, що робить цей роман своєрідним актом сповіді. Це відверта та ніжна історія про життя, яка, можливо, допоможе читачу знайти відповіді на якісь свої мовчазні питання.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image