Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/ekskursovody-u-knyharni-ye/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Екскурсоводи у книгарні «Є»

21.02.2019
Відгук

Друзі, сьогодні відзначається Всесвітній день екскурсовода!

Екскурсовод – це чарівник, що перетворює простір та час у рух місцями, які насправді є порталами до давніших часів, а отже, до інших, відмінних від нашого, способів життя. Гарний гід дозволяє речам розповісти свої історії, а відвідувачам – поринути у цей химерний, на перший погляд неіснуючий, світ.

Такі екскурсоводи є й в книгарні – нумо знайомитися!

Харизматичний англомовний екскурсовод

Школа екскурсоводів видавництва «Основи» підготували неординарного гіда. Досить запитати у книгарні «Є» про декого «Awesome Ukraine» – і наші консультанти влаштують з ним зустріч.

«Awesome Ukraine» одразу запропонує забути про ідею врешті піти на курси англійської – у нього на сторінках є спосіб цікавіше: харизматичний стиль, портфоліо зі світлинами неординарних місць та людей – це ще одна мова, яку розумієш з першого слова. «Awesome Ukraine» – з тих освічених екскурсоводів, що знають не лише усім відомі факти з історії та географії, а й можуть розповісти їх наново таким чином, що незабаром виникне бажання поїхати у центр Європи в Закарпатській області, послухати там соловейка і, попиваючи калиновий чай, відчути гордість за Пилипа Орлика. 

Той, що має 100 імен.

Інколи почуття і душевні стани не виразити словами – і саме тут виникає розуміння, для чого існує мистецтво. Хочете про це поговорити? Приходьте до нас у книгарню і ми познайомимо вас з цікавим співрозмовником, до того ж екскурсоводом, що, як ви зрозуміли, є провідником у світ мистецтва. Через надзвичайну ерудицію його називають у множині – «100 ідей, що змінили мистецтво». Дозвольте собі вслухатись і вдивитись у те, що він говорить та показує – і перед вами оживуть такі мистецькі техніки, як світлотінь і ескіз, дізнаєтесь як у художній формі схопити мить і висловити шок, прослідкуєте, що таке несвідоме у мистецтві та чому варто переосмислити грецьке мистецтво.

Трансформер-екскурсовод

Вважаєте, що машини часу не існує? Ми також так думали, аж поки у книгарні «Є» не з’явилася потужна машина – такий собі трансформер-екскурсовод, що здійснює подорожі у минуле, а також дозволяє набратись скілів для мандрівок у майбутнє.

Взаємодіяти з цією машиною не просто, але якщо, не зважаючи на складність, усе ж рухатись, то можна разом перетнути безліч доріг і націлити безстрашний погляд на майбутнє.

Друзі, раді представити – «Європейський словник філософій»! Над проектом працювали мовознавці, філософи, гуманітарії усіх інших спеціальностей (у т.ч. українці). Заходьте до нас у книгарні – ми покажемо, що таке дрифт спектром європейських філософських дискурсів!


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%