Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dyuzhyna-tsikavykh-knyh-yaki-varti-bezsonnykh-nochej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дюжина цікавих книг, які варті безсонних ночей

18.09.2020
Відгук

Іноді роман настільки цікавий, що від нього не відірватися. Слово за реченням, сторінка за сторінкою і вже не зчулися, як ранкові промені сонця на дворі сповіщають нам про початок нового дня. Вдалий сюжет з несподіваними поворотами, хороший сетинґ, не прісні персонажі, чудові діалоги. Саме завдяки цьому будь-яка твір може «затягнути» нас у свої тенета. Сьогоднішня добірка дванадцяти книжок, через які ви скоріше знехтуєте власним сном.      

Книги пригоди зарубіжні

Пригодницькі книги про скарби, безсмертя та пошук себе: 

Острів Скарбів.jpg«Острів скарбів» – визнана класика. Вирушити разом з героями на таємничий безлюдний острів у пошуках скарбу, боротися з навалою піратів, розгадати всі загадки та підступи друзів і товаришів. А головне, під час таких пригод, залишитися у живих. 

Шукачі безсмертя.jpg«Шукачі безсмерття» – історія про те, як одна родина дізнається про своє майбутнє та день своєї смерті. І наступні кілька десятиліть кожний член цієї сім’ї робить все, щоб його пророцтво не збулося. Будь-якою ціною, незважаючи на жертви і наслідки. 

У дикій глушині.jpg«У дикій глушині» – у головного героя могло бути все: блискуча кар’єра та успішне життя. Проте він відмовляється від всього і вирушає у кочові мандри. Все заради втілення власної мрії: пожити самітником у глушинах Аляски. Але за неї треба буде дорого заплатити.   

Індиґо.jpg«Індиґо» – мета головного героя: знайти ідеальний відтінок синього кольору. Він здатний на все, щоб таки його отримати. Та чи знав неборака, які саме жахіття йому прийдеться зробити та скільки монстрів зі шафи своєї історіях потрібно витягнути?

Книги пригод та фантастики:

Гіперіон.jpg«Гіперіон» – фантастика, яка захопить вас з перших сторінок. У центрі сюжету проща героїв до загадкового монстра Ктиря. Роман насичений величезною кількістю політичними, релігійними, літературними, філософськими та психологічними роздумами. Нудьгувати не прийдеться точно. 

Дюна.jpg«Дюна» – класика наукової-фантастики. Дюна – планета, на котрій існує надзвичайно потужна речовина (своєрідний філософський камінь Галактичної імперії). Вона здатна на неймовірні речі, а контроль над планетою може знищити всю імперію. 

Голос.jpg«Голос» – світ поступово відібрав у жінок  будь-які права та можливості. Наприклад, їм можна говорити всього сто слів на день. За перевищення ліміту – жорстке покарання. Але головна героїня роману не мириться з таким порядком та вступає у боротьбу за себе та інших жінок. 

Лід і вогонь.jpg«Лід і вогонь» – коротка проза Рея Бредбері не залишає байдужого майже нікого. Вона просто заворожує фантастичними елементами та  звичною життєвою мудрістю, яку ми часто не помічаємо.

Любовно-пригодницькі романи:

Шопоголік.jpg«Шопоголік» – чи легко молодій дівчині, яка страждає на залежність від шопінгу? Коли банк починає полювання Ребекку, вона вирішує змінитися й отримує нову роботу у компанії молодого фінансового генія. І пригоди героїні не цьому тільки починаються.

Щоденник Бріджит Джонс.png«Щоденник Бріджит Джонс» – відома історія тридцятилітньої Бріджит, яка правдиво записує своє життя у щоденник. Відверта та комічна історія про сучасну жінку, пошук свого призначення, кар’єру, кохання, стосунки, секс та моду. 

Коефіцієнт поцілунку.jpg«Коефіцієнт поцілунку» – вона – вірить у математику, їй складно будувати життєві та інтимні стосунки, він – працівник ескортпослуг, який керується тільки логікою без почуттів. І їхнє знайомство перевертає життя кожного з ніг на голову.

Рік у Провансі.jpg«Рік у Провансі» – роман-мандрівка романтичним, щасливим Провансом, його жителями з їхніми звичаями та традиціями. Разом з головними героями кожний може прожити атмосферний рік на півдні Франції.

Будь-які інші пригодницькі книги українською також можна знайти у нас.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image