Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dytyachi-knyhy-shcho-yaknajkrashche-pidijdut-dlya-rodynnoho-chytannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитячі книги, що якнайкраще підійдуть для родинного читання

05.04.2021
Відгук

Часто батьки намагаються прищепити дитині любов до читання з ранніх років. Бо, як же приємно зібратись усією родиною, щоб захопливо почитати, прожити історії літературних героїв. Час, проведений за книгою, не лише розширює кругозір і сприяє розвитку дитячої уяви, а й стає маленькою сімейною традицією. До вашої уваги добірка книг, які варто прочитати разом із дітьми та відкрити для себе щось нове.

Країна Мумі-тролів. Книга перша.jpgКраїна Мумі-тролів, Туве Янссон 
Що почитати всією родиною? На це запитання нелегко знайти відповідь, особливо, якщо це стосується вибору книжок. Історії про мумі-тролів — один із тих творів, який може пройти з вами через усе життя. І що раніше дитина долучиться до цього теплого, мудрого і затишного світу, то простіше їй буде зберегти його і повертатися до нього потім. Кожна дитина буде із задоволенням слухати захопливі історії чарівного світу, в якому можливо абсолютно все. 

Чарівник Смарагдового міста.jpgЧарівник Смарагдового міста, Олександр Волков
Дитячі книги з глибоким змістом — справжні витвори мистецтва зі зворушливими та повчальними історіями, у кожній з яких юного читача чекає нагода поміркувати. Книга «Чарівник Смарагдового міста» — це історія про хоробрість, взаєморозуміння, вірність і готовність завжди прийти другові на допомогу. Вона навчає простого, але дуже важливого: нехай чарівників і не буває, але створити диво здатний кожен із нас.

Паддінгтон. Найкращі пригоди.jpgПаддінгтон. Найкращі пригоди, Майкл Бонд
Виняткова книга для дітей від чудового англійського письменника Майкла Бонда сподобається маленьким шанувальникам історій про пригоди та подорожі. Це розповідь з динамічним і яскравим сюжетом, винахідливим і сміливим персонажем. Історія почалася в Лондоні, на Паддінгтонському вокзалі. Маленький ведмедик терпляче стояв і чекав, поки хто-небудь зверне на нього увагу... Йому щастить, і він знаходить люблячу сім'ю. А ви — ще одного героя, який обов'язково стане найкращим другом вашої сім'ї.

Міфи для дітей.jpgМіфи для дітей, Ґжеґож Касдепке
Дитячі пізнавальні книги допомагають розвивати пам'ять, логічне мислення, фантазію, а також знайомлять із новими фактами про світ. Тому спільне читання міфів про богів і героїв корисно не тільки дітям. Книжка знайомить із розкішною резиденцією богів, а також зі Стародавньою Грецією, населеної звичайними людьми, кентаврами, німфами та іншими міфічними істотами. Зі сторінок можна дізнатися про давні уявлення людей, чому Зевс став головним богом і що взагалі відбувалося на початку створення світу.

Пригоди Тома Сойєра. Пригоди Геккельберрі Фіна.jpgПригоди Тома Сойєра, Марк Твен
Дитячі книги для дорослих сердець варто читати не тільки в юному віці, тому що вони наповнені набагато більшим змістом, аніж нам здається в дитинстві.

Том Сойєр — один із найбільш колоритних і самобутніх персонажів у всій світовій літературі. Дозвольте дітям веселитися з ним, шукати скарби, бути піратами й розбійниками, із захопленням стежити за кожною його пригодою. Він точно навчить їх ніколи не сумувати. Книга про пригоди неслухняного хлопчика, геніального вигадника Тома Сойєра здатна перенести в дитинство навіть найсерйознішого читача.

Замовити дитячі книги недорого варто, щоб насолоджуватися радісними моментами сімейного читання.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image