Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dytyachi-knyhy-pro-khlop-yachi-braterstva/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитячі книги про хлоп'ячі братерства

03.06.2020
Відгук

Дитяча література – різна: весела, серйозна чи курйозна. Кажуть, що дитяча література призначена для дітей, але ніхто не забороняє читати її дорослим. Навпаки частенько саме ми, дорослі, її і читаємо. І це ще одна неймовірна особливість такої літератури. Добірка книжок, яку ви щойно почали читати, для всіх. Але найперше, вона для дітей та про дітей з їхніми веселощами, пустощами, проблемами та нестримною жагою до пізнання чогось нового та незвіданого.

Художні книги про дітей

Великий вибух, або К. проти К..jpgВеселі книги для дітей не тільки звеселяють читачів. Вони також дозволяють з користю провести їхнє дозвілля. І чим більше у книжці сміху, тим краще. «Великий вибух, або К. проти К.» Барбари Космовської та Ґжеґожа Касдепке чудова суміш гумору, пригодницького настрою та реалій підліткового життя. Герої роману Криспін та Ксенія познайомилися та подружилися у комп’ютерній грі. Вони круті, хоробрі та просто класні. Але це тільки на просторах віртуального світу, де можна бути ким завгодно. А що ж у справжньому житті? Неминуча зустріч-розвіртуалення розставить усі крапки. І до великого вибуху залишається не так багато часу.

Геміш і Спинятелі світу.jpgДитячі пригодницькі книги захоплюють не менше, ніж гумористичні чи детективні історії. «Геміш і Спинятелі світу» розповідає про звичайного, на перший погляд, хлопця Геміша. Він живе у нічим не примітному місті Великої Британії, любить їсти відомі батончики та часто стає жертвою хуліганів. Нудно, скажете ви. Та якби ж то. Одного разу наш герой відкриває у собі здатність рухатися, коли увесь світ стоїть на «Паузі». От тут і починаються справжні пригоди. І кожен, хто до них приєднається, повинен розгадати таємницю невідомих зупинок часу. А як бонус, врятувати світ від неминучої загрози, яку несе у собі Пауза.

Кеплер62. Книга перша Запрошення.jpgКниги для хлопчиків 12 років мають захоплювати з першої ж сторінки. У сучасному світі, де ґаджети полонять усе більше дитячих сердець і мізків, стає важко знайти альтернативу. Важко, але цілком реально. Такою альтернативою може стати науково-фантастичний сюжет дитячих романів. «Кеплер62. Книга перша: Запрошення» занурюю нас в епоху спустошеної планети. Ресурсів стає все менше, Земля страждає від перенаселення. Поява нової гри, яку майже ніхто не може пройти, ставить ще більше запитань. Куди діваються гравці, які таки пройшли останні рівні? Чи дійсно комп’ютерна гра – це гра? Чи можливо, це якась програма з пошуку й освоєння придатних до життя інших планет? Відповіді на всі ці запитання шукайте разом з героями серії книг «Кеплер62».

Джури козака Швайки.jpgПовість «Джури козака Швайки» Володимира Рутківського безумовно належить до дитячої прози кращих книг. Динамічний, цікавий сюжет не відпускає до останньої сторінки. А сама історія дозволить поринути у романтичний період становлення козацтва. Хто такі перші козаки? Звідки взялися, як жили, що робили? Неймовірні пригоди героїв повісті чекають читачів будь-якого віку. І на їхньому шляху боротьби, випробувань честі, вірності, дружби, ви знайдете багато цікавих та історичних відповідей.Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%