Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dytyachi-knyhy-dlya-piznannya-otochuyuchoho-seredovyshcha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитячі книги для пізнання оточуючого середовища

31.03.2021
Відгук

Дитяче питання «чому?» нерідко може вивести з рівноваги навіть дуже врівноважених батьків. Але що ж тут поробиш? Дитинство — це період активного пізнання світу. Часом дитина запитує таке, на що не може знайти відповіді навіть дорослий. Купити українську дитячу енциклопедію, щоб разом з дитиною шукати відповіді, варто саме в таких складних і незручних випадках.

Дитяча енциклопедія науки.jpgЗ дитячих книг для розвитку варто звернути увагу на «Дитячу енциклопедію науки» Джайлса Сперроу. Коли народився Всесвіт та з чого складається атом, чому наш організм працює саме так, а не інакше — тут можна знайти відповіді на питання з різних сфер науки. Замовте дитячу книгу такого формату — і ви не пошкодуєте!

Погода і природа.jpg«Маленькі дослідники: Погода і природа» Анастасії Коровкіної, Ліди Ларіної та Анастасії Дружинінської — це книжка для наймолодших, яка в легкій та доступній формі розказує про основні явища природи. Наприклад, як утворюється туман або чому існує чотири пори року і які вони в різних куточках світу.

Велика енциклопедія тварин.jpegЯка енциклопедія для дітей про тварин гарантовано зацікавить вашу дитину з першої сторінки? Такою є «Велика енциклопедія тварин» Василя Бейко, Марини Березіни та Олени Богатирьової. Це ідеальний вибір, адже книжка стане до вподоби всім, хто цікавиться тваринним світом і хоче дізнатися більше. Факти енциклопедії побудовані за систематичним принципом, а також наявний зручний довідник.

Котячий путівник нічним небом.jpgЗ цікавих варіантів дитячої пізнавальної літератури, яку можна купити в Україні, варто звернути увагу на «Котячий путівник нічним небом» Стюарта Аткінсона. За допомогою кішки Феліції, юні читачі навчаться не просто дивитися на нічне небо, а й розбиратися в сузір’ях і назвах планет, дізнаються цікаві факти про інші світи над нами. 

Дитяча енциклопедія тіла людини.jpg«Дитяча енциклопедія тіла людини» Клер Гібберт — це захоплива мандрівка вглиб людини. Як працює мозок, що таке гени та ДНК, з чого складається людське тіло — питання, на які далеко не кожна людина здатна дати відповідь. Можливо, саме з цієї енциклопедії почнеться пізнавання дитиною справжньої науки.

Сон Аліси, або Як працює мозок.jpg«Сон Аліси, або Як працює мозок» Єжі Ветулані, Марії Мазурек та Марцина Вешховського занурюють у світ нашого розуму. Чудові ілюстрації та найцікавіші факти про те, як працює мозок і чому наша пам’ять саме така, нікого не залишать байдужими. Тому готуйте каву та сідайте разом зі своєю дитиною пізнавати світ знову і знову!

100 фактів про числа, комп’ютери і програмування.jpg«100 фактів про числа, комп’ютери і програмування» Еліс Джеймс — це скарбничка суцільних вражаючих фактів про сучасний світ навколо нас. Люди вже давно звикли до телефонів та інтернету, але як саме все це працює? Де проходить інтернет? І як саме ми сприймаємо інформацію — наприклад, яка ділянка мозку відповідає за розпізнавання чисел?

Космос. Відкриваємо світ.jpg«Космос. Відкриваємо світ» Н. Бєршової — книжка, рекомендована для молодших школярів, які цікавляться зоряним небом. У зрозумілій формі читачів знайомлять із головними принципами Космосу. Також на дітей чекають гарні ілюстрації, запитання та завдання, які, безумовно, не дадуть забути щойно прочитане.Читайте також:

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка 20%