Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dytyachi-interaktyvni-knyhy-z-yakymy-ne-zanudhuyesh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитячі інтерактивні книги, з якими не занудьгуєш

14.04.2021
Відгук

Minecraft. Спіймай крипера та інших мобів.jpgКрутезні інтерактивні книги для дітей за мотивами популярної комп’ютерної гри точно припадуть до смаку маленьким фанатам. «Minecraft. Спіймай крипера та інших мобів» Стефані Мілтон та Томаса Макбраєна — фантастичне великоформатне видання, що вміщує в собі багато ігор і завдань. А головна ціль тут — допомогти мисливцям не заблукати й упіймати всіх чудовиськ.

Маленькі дослідники Світ навколо мене.jpgКупуючи інтерактивну книгу для дітей звертайте увагу на видання з віконечками всередині. «Маленькі дослідники: Світ навколо мене» Анастасії Коровкіної та Дінари Галієвої відповідає на часті питання непосидючих чомучок. Під кожною ілюстрацією ховається інтерактивний елемент, де знайдеться якась цікавинка про світ тварин, технології, науку тощо.

Малюкові про все на світі.jpgТакі розвивальні книги для малят як «Малюкові про все на світі» — незамінні помічники батьків, що прагнуть розвинути в дитини нові навички й допомогти їй познайомитися з навколишнім світом. У цій захопливій книжці зі зручними товстими сторінками знайдуться завдання й базова інформація про все, що необхідно знати малюкові. 

Хто ховається між листям й у воді.jpgЛітература для дітей дошкільного віку має виконувати і пізнавальну, і розважальну функції. «Хто ховається між листям й у воді?» Павла Ганачкова прекрасно впорається з цією місією. Інтерактивна книжка-іграшка з купою віконець неодмінно зацікавлює дитину та розкриває таємниці тваринного світу, розказує, як і чому тварини навчилися маскуватися в різних середовищах. 

Свинка Пеппа. Велика книга ігор.jpgРозвивальні книги для найменших можна купити як на подарунок, так і для повсякденного використання, аби брати із собою й мати чим зайняти дитину. «Свинка Пеппа. Велика книга ігор» ідеально підходить для останнього варіанту, адже кожна сторінка цього видання — нова гра, а завдання можна виконувати прямо у книжці. 

Цікаве всередині Земля.jpgНадзвичайно інформативне видання Елеонори Барзотті «Цікаве всередині: Земля» цілком виправдовує свою назву. Усередині, окрім цікавинок про будову та функціонування нашої планети, є ще й велетенський плакат-розгортка, багато віконечок, під якими приховані або разючі факти, або додаткові ілюстрації.

Де заховано техніку.jpgЯскравий вімельбух «Де заховано техніку?» від Тетяни Маслової розповідає про інопланетні та земні технології, про роботів і звичайні автомобілі, про те, як техніка допомагає нам у житті. А щоб дізнатися все це, необхідно буде виконати чимало цікавезних завдань і квестів. Завдяки великим кольоровим малюнкам робити це напрочуд приємно.

Біблійні герої.jpgЄ розвивальні книжки й на релігійну тематику. Книга-розвивайка «Біблійні герої» Богуслава Земана та Артура Новіцького в доступній формі знайомить маленьких читачів із сюжетами Старого Заповіту. Також тут достатньо логічних загадок, що роблять читання ще більш захопливим.

Рахують усі.jpgПеревірити математичні здібності, розвинути уважність і толерантність допомагає чудова книжка-вімельбух  «Рахують усі» Крістін Рушіфте. Це моноколірне видання акцентує увагу на різноманітті відмінностей між людьми, їхніми вподобаннями та характерами. А загадки тут незвичайні й лаконічні.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%