Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dytyacha-biblioteka-na-vsi-chasy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитяча бібліотека на всі часи

19.01.2020
Відгук

Книжки, які можна перечитувати завжди. Книжки, які стануть у нагоді й через роки. Книжки, які на одному диханні прочитуються в дитинстві та не забуваються і в дорослому віці. Саме добірку таких найкращих книжок для дітей на всі часи пропонує вам сьогодні Книгарня «Є».

Кращі книги для дітей 8 – 12 років

Пригоди Тома Сойєра.jpgКращі книги для дітей 8 – 12 років – це, звичайно, книжки Марка Твена. Книгарня «Є» пропонує юним читачам найцікавішу книжку всіх часів та народів - «Пригоди Тома Сойєра». Веселий жартівник та розбишака Том Сойєр не може ні дня прожити без пригод. Особливо цікавим є те, що головний герой не може бути прикладом для молоді, адже має шкідливі звички. Проте, ця книжка настільки повчальна та цікава, що нею захоплювалося не одне молоде покоління. А яскравий та неповторний американський гумор Марка Твена надає твору особливої легкості при читанні. 

Острів Скарбів.jpgХудожні твори для дітей 8+ широко представлені у Книгарні «Є». Серед таких книжок особливо вирізняється безсмертний роман шотландського письменника Роберта-Луїса Стівенсона «Острів Скарбів», виданий у львівському видавництві «Урбіно» у 2018 році. Роман перекладений з мови оригіналу зі збереженням усієї піратської термінології українським піратознавцем Віктором Губаревим. Твір напевно сподобається допитливим дітлахам, які полюбляють читати про піратів, скарби та різноманітні таємниці. Також книжка стане в нагоді тим, хто вже в дитинстві почав утрачати інтерес до цікавих пригод!

Економіка. Те, про що тобі не розкажуть дорослі.jpgМотиваційні книги для дітей також важливі, як і художні. Ми пропонуємо вашій увазі книжку Богуша Янішевського «Економіка. Те, про що тобі не розкажуть дорослі». Книжка реально переверне уявлення дитини про економіку та надихне її до правильного використання грошей у майбутньому дорослому житті. Юні читачі зрозуміють, що таке бюджет та наскільки він важливий, а також знайдуть для себе відповіді на питання про податки, зростання і падіння економіки та про банкрутство як явище. Книжка must read для дітей, які не хочуть у майбутньому мати порожні гаманці.

Міфи Давньої Греції.jpgІсторичні книги для дітей 10 років – популярний запит читачів. «Міфи Давньої Греції» - один з найцікавіших варіантів історичної літератури для школярів. Нехай фантастичні пригоди Артеміди, Персея, Персефони та інших – лише плід уяви давніх греків, проте саме давньогрецька міфологія вплинула на західноєвропейську та світову культуру. А скільки фразеологізмів та сталих висловів, які ми використовуємо у нашій мові, народилося саме в текстах давньогрецьких міфів! 

Маленький принц Земля людей.jpgЄ такі книги, які обов’язково мають бути на полицях домашньої бібліотеки. Дитяча та підліткова література, як правило, завжди займає там чільне місце, адже саме в таких книжках ми знаходимо відповіді на одвічні питання і саме звідти плекаємо важливі людські цінності. До таких книжок можна віднести «Маленького принца» Антуана де Сент-Екзюпері. Вічна книжка, яка навчає мудрості, доброти та чуйності не тільки юних читачів, але й їхніх батьків.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%