Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dotorknys-do-tayemnyts-knyhy-pro-monastyri-ta-monakhiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Доторкнись до таємниць: книги про монастирі та монахів

22.09.2020
Відгук

Духовна література є актуальною для кожного, хто бажає краще пізнати свій внутрішній світ. Для цього можна поглинути у книги про монастирське життя та його служителів – монахів.

Книги про монахинь

Монастирі України.jpgКнига про монастирі «Монастирі України» досліджує історію розвитку багатьох діючих споруд в Україні. У ній визначено найбільш характерні риси, властиві для католицької та православної чернечої практики, проаналізовано сутність феномену чернецтва та його проявів на українських теренах. Особливу увагу приділено формуванню канонів храмової архітектури, значенню монастирів у поширенні освіти, збереженні сакральної культури українського народу і розвитку книговидавничої справи.

Українські монастирі.jpgЯк прадавнім центрам духовності, освіти і культури нашого народу, присвячена монастирям України, книга Віктора Вечерського «Українські монастирі». У ній розповідається про основні правила будівництва, устрою та заснування християнських монастирів, про їх культурну та благодійницьку роботу. Розповідям про найстародавніші та найвідоміші монастирі, присвячена більша частина книги.

Собор Паризької Богоматері.jpgКнига про монастирське життя «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго – класика світової прози. Це роман про одвічне протиставлення потворства та краси, зла і добра, зради та вірності. У ньому розповідається про Париж шістнадцятого століття, а особливо, про Собор Паризької Богоматері, що є символом французької столиці. Головним героєм книги можна назвати саме цю древню будівлю. Тема кохання також присутня у романі. Автор розповідає про любов до однієї дівчини трьох чоловіків. Ця історія не залишить байдужим нікого, тому рекомендована до прочитання всім.

Богословська освіта в Україні.jpgБогословська література відіграє важливу роль у формуванні релігійної освіти в Україні. У монографії «Богословська освіта в Україні. Релігійний і світський контекст» зроблено дослідження богословської освіти в Україні, яке є комплексним, розроблено її історичну та сучасну типологію. Автор ретельно аналізує етапи законодавчого врегулювання практик богословської освіти в Україні та історичного становлення. На велику частину богословських питань,  які є актуальними, дає ґрунтовну відповідь. Книга призначена для всіх, хто цікавиться розвитком богословської освіти в Україні.

Код да Вінчі.jpgКраще із сучасної зарубіжної прози – роман «Код да Вінчі» Дена Брауна. Одна із найпопулярніших книг цього письменника, що несе за собою цікавий сюжет та багато неочікуваних поворотів подій. Головний герой повинен розплутати цікаву таємницю, що потребує величезного везіння, значних зусиль та гострого розуму. Книга не відпускає до останньої сторінки, від неї неможливо відірватися, доки не дізнаєшся всю правду, яка ховається на наступних сторінках книги.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image