Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyzhok-iz-dovhymy-nazvamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книжок із довгими назвами

15.04.2021
Відгук

Іноді саме назви інтригують нас так, що ми купуємо книгу, навіть не знаючи, про що вона. Книжки з найдовшими заголовками сьогодні головні герої нашої по-справжньому особливої добірки.

Якщо подорожній одної зимової ночі.pngСеред загадкових книжкових назв напрочуд вирізняється «Якщо подорожній одної зимової ночі» Італо Кальвіно — легендарна і дивна книга з експериментальним сюжетом. Це якась гра, своєрідний детективний роман, який перекидає читача з однієї історії в іншу. Це водночас і щоденник, і детектив, й антиутопія!

Коротка історія майже всього на світі.jpegЩо можна почитати з нехудожньої літератури з довгими назвами? Рекомендуємо вам книжку «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайсона. Це бестселер, що здобув відзнаку Aventis Лондонського королівського товариства та Міжнародну премію Рене Декарта. Автор цікаво та дотепно подає наукові факти з абсолютно різних сфер.

Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі.jpg«Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його праці» Харукі Муракамі — це щемлива історія про дружбу людей з незвичайними кольоровими псевдонімами та зраду. Шістнадцять років тому друзі викинули Цкуру зі свого життя, і тепер він має зрозуміти, що ж тоді сталося.

Смажені зелені помідори в кафе Зупинка.jpg«Смажені зелені помідори в кафе "Зупинка"» Фенні Флеґґ — це заплутана та багатовекторна розповідь про таємниці одного невеликого американського містечка у штаті Алабама. Це найкраща книга для душі, яка розказує про життя в усіх його барвах протягом довгого періоду.

Крамничка “З легкої руки”.jpg«Крамничка "З легкої руки"» Горана Петровича — ще одна книга-ребус про особливу манеру читання, яка дає змогу читачам буквально зануритися у світ роману. Там персонажі знайомляться одне з одним та стають свідками дивовижної історії кохання. Саме тут поняття «поринути у книгу» сприймається буквально!

Клуб любителів.jpg«Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння» Мері Енн Шеффер та Енні Берровз — це якісна художня проза, від якої справді неможливо відірватися! Це розповідь про карколомні пригоди молодої письменниці Джулієт, яка шукає сюжет для своєї нової книги. Вона потрапляє в заборонене товариство завзятих книголюбів, які знають, якою повинна бути надзвичайна книга…

Бойня номер п'ять.jpg«Бойня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей» Курта Воннеґута — це яскравий приклад постмодерної літератури про війну з елементами автобіографії. Центральною сюжетною лінією роману є руйнування Дрездена навесні в 1945 році, проте письменник не обмежується тільки описом цієї події. Ця книга не лише про війну, тут Воннеґут майстерно порушує питання людського буття…

Троє у човні, якщо не рахувати собаки.jpgА наостанок рекомендуємо вам ознайомитись із золотою класикою англійської літератури — романом «Троє у човні, якщо не рахувати собаки» Джером К. Джерома. Одна з найсмішніших книг, які залишаються такими ще довгі роки! Це повість про трьох нерозлучних друзів, які подорожують на човні Темзою. Це прості джентльмени, які вирішили відпочити від міської метушні. Однак будь-яка дрібниця здатна привести до абсолютно несподіваних пригод… Якщо бажаєте провести вечір весело та невимушено, то ця повість обов’язково підніме вам настрій!

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту