Добірка книжок із довгими назвами
Іноді саме назви інтригують нас так, що ми купуємо книгу, навіть не знаючи, про що вона. Книжки з найдовшими заголовками сьогодні головні герої нашої по-справжньому особливої добірки.
Серед загадкових книжкових назв напрочуд вирізняється «Якщо подорожній одної зимової ночі» Італо Кальвіно — легендарна і дивна книга з експериментальним сюжетом. Це якась гра, своєрідний детективний роман, який перекидає читача з однієї історії в іншу. Це водночас і щоденник, і детектив, й антиутопія!
Що можна почитати з нехудожньої літератури з довгими назвами? Рекомендуємо вам книжку «Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайсона. Це бестселер, що здобув відзнаку Aventis Лондонського королівського товариства та Міжнародну премію Рене Декарта. Автор цікаво та дотепно подає наукові факти з абсолютно різних сфер.
«Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його праці» Харукі Муракамі — це щемлива історія про дружбу людей з незвичайними кольоровими псевдонімами та зраду. Шістнадцять років тому друзі викинули Цкуру зі свого життя, і тепер він має зрозуміти, що ж тоді сталося.
«Смажені зелені помідори в кафе "Зупинка"» Фенні Флеґґ — це заплутана та багатовекторна розповідь про таємниці одного невеликого американського містечка у штаті Алабама. Це найкраща книга для душі, яка розказує про життя в усіх його барвах протягом довгого періоду.
«Крамничка "З легкої руки"» Горана Петровича — ще одна книга-ребус про особливу манеру читання, яка дає змогу читачам буквально зануритися у світ роману. Там персонажі знайомляться одне з одним та стають свідками дивовижної історії кохання. Саме тут поняття «поринути у книгу» сприймається буквально!
«Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння» Мері Енн Шеффер та Енні Берровз — це якісна художня проза, від якої справді неможливо відірватися! Це розповідь про карколомні пригоди молодої письменниці Джулієт, яка шукає сюжет для своєї нової книги. Вона потрапляє в заборонене товариство завзятих книголюбів, які знають, якою повинна бути надзвичайна книга…
«Бойня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей» Курта Воннеґута — це яскравий приклад постмодерної літератури про війну з елементами автобіографії. Центральною сюжетною лінією роману є руйнування Дрездена навесні в 1945 році, проте письменник не обмежується тільки описом цієї події. Ця книга не лише про війну, тут Воннеґут майстерно порушує питання людського буття…
А наостанок рекомендуємо вам ознайомитись із золотою класикою англійської літератури — романом «Троє у човні, якщо не рахувати собаки» Джером К. Джерома. Одна з найсмішніших книг, які залишаються такими ще довгі роки! Це повість про трьох нерозлучних друзів, які подорожують на човні Темзою. Це прості джентльмени, які вирішили відпочити від міської метушні. Однак будь-яка дрібниця здатна привести до абсолютно несподіваних пригод… Якщо бажаєте провести вечір весело та невимушено, то ця повість обов’язково підніме вам настрій!