Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyzhok-dlya-potsinovuvachiv-antychnosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книжок для поціновувачів Античності

30.04.2020
Відгук

Що таке Античність для сучасного читача? Перш за все, це та основа, яка ніколи не стане нетлінною, яка буде надихати поетів та прозаїків через сотні років так само, як і зараз. Давні греки ще до нашої ери створили той майданчик, на якому жили та творили зовсім інші люди за тисячі кілометрів. Філософії нашого часу не існувало би без тієї загадкової пори, яку називають Античністю.

Книги з античної філософії

Що таке антична філософія.jpgКниги про античність бувають важкими та недостатньо зрозумілі для недосвідченого читача. Тож для таких випадків ми рекомендуємо «Що таке антична філософія?» П’єра Адо. Раніше філософія була вправою до розуму, мало не способом життя, а вміння добре мислити допомагало людям з низів досягти бажаних висот. Ця багаторічна праця є спробою систематизувати досвід наших предків і донести у вигляді доступних ідей до читачів. Адже природа Людини, її цінності та вибори не мають часового обмеження.

Моральні листи до Луцилія.jpg«Моральні листи до Луцилія» Луція Аннея Сенеки являють собою зразок літератури для підготовленого читача. Це філософсько-етичні погляди відомого представника стоїцизму з надзвичайно оптимістичними закликами до життя, миру та любові. Єдиний правильний шлях – це намагання постійного духовного вдосконалення. 

Quo Vadis. Камо грядеши.jpgЯкщо вас цікавить той Древній Рим, яким його бачили скажений Нерон, то вам варто ознайомитися з однією з кращих книг про давній Рим. Талановитий історичний письменник Генрік Сенкевич у романі «Quo Vadis. Камо грядеши» розповідає історію незвичайного кохання римського аристократа до християнки, яка перебуває не в найкращих відносинах зі владою. Ця відома епопея не один раз була екранізована та справедливо вважається одним з найвизначніших шедеврів нашої літератури. Імператорський Рим та напівбожевільний Нерон, проповіді апостола Петра та велика пожежа – усе це чекає вас на сторінках цієї праці.

Антична література книги

Іліад.jpgА як щодо книг про Грецію? Чи добре ви пам’ятаєте сюжет славнозвісної Гомерової «Іліади», яку вивчають у школі? Катерина Головацька зробила прозовий переклад неперевершеної поеми давньогрецького сліпця Гомера. Саме ця праця створила у світовій літературі таких героїв, як Гектор та Ахілл, а термін «троянський кінь» сьогодні знає кожен. Хтозна, що було б сьогодні з літературою, якби не існувало Гомерових шедеврів. Тож давайте знову зануримось у вир кривавої Троянської війни, страждань людей та ігор богів!

Спартак.jpgА наостанок – ще одна чудова книга про античність та криваві революції Древнього Риму. Зустрічайте «Спартака» Рафаелло Джованьйолі – неперевершений роман про величне повстання рабів під проводом раба-гладіатора Спартака, що відбулося в Римській імперії 74-71 рр. до н.е. Пам’ятаєте екранізацію Стенлі Кубріка «Спартак» 1960 року? Саме час ознайомитися з історією у друкованому вигляді.  Це роман про прекрасне кохання, про дружбу та зраду, радості любові та гіркоти поразки. Це роман про непрості часи, в якому знаходилося місце для благородних прагнень. Бажаємо вам захопливого читання!Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%