Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pronyzanykh-chornym-humorom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг, пронизаних чорним гумором

29.05.2020
Відгук

Кажуть, що сміх продовжує життя. Таку тезу навряд чи підтвердить доказова медицина, але покращити настрій гумор таки може. А ще кажуть, що сміх — то форма комунікації, а не реакція на щось смішне. Якщо шукаєте способу трохи відволіктися від реалій життя, відпочити від рутини та буденності чи просто від душі посміятися, наша підбірка саме для вас. Тай хто знає, чи не покращаться після цього наші навички спілкування. 

Книги з гумором сучасні 

Коняка Фокслі та інші дорослі оповідання.jpgКращі книги з чорним гумором далеко не кожний може сприймати. І не всі можуть його зрозуміти. Чорний гумор такий же специфічний, як і класичний британський (часто, це одне і теж). Але від того засобом комічного вони не перестають бути. Глибше пірнути та правильно споживати чистий англійський гумор чи гумор з домішками «чорнухи» допоможе збірка оповідань «Коняка Фокслі та інші дорослі оповідання» Роалда Дала. Так-так, того самого відомого автора багатьох дитячих історій. Класичні засоби комічного, легка, ніжна мізантропія, вигадані та не дуже сюжети, абсурд подарують вам неймовірний спектр різних емоцій. А сміх серед них буде чи не найперший. 

Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків.jpegСмішні книги для дітей насправді не зовсім книги для дітей. Точніше, не тільки для дітей. Дитячу книжку може читати кожнісінька людина будь-якого віку. Особливо, якщо вона написана з добірним гумором. Хто ж не любить посміятися? Серія книг «Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про...» французької авторки та ілюстраторки Франсуази Буше тому яскравий доказ. Серйозні теми про набридливих батьків, дорослішання хлопчиків і дівчаток, книжки; такі ж (не)серйозні, гумористичні відповіді та малюнки. Все це і розважає, і допомагає легше пояснити, зрозуміти складні запитання дітей. Рекомендовано читати разом, поодинці та знову разом усім дітям та дорослим дітям (тобто, батькам). 

Колір магії.jpgКращі гумористичні фентезі книги? Невже такі існують? Ба більше, існує цілий вигаданий дуже «плаский» світ такого фентезі. Довго тягнути не будемо — це ми зараз про світ Дискосвіту Террі Пратчетта. У цій величезній серії книжок кожний точно знайде щось своє. Кожна книжка наповнена тонким гумором, глибокою (але не надокучливою) філософією, абсурдністю деяких злободенних тем нашого життя та хорошим, позитивним настроєм. До речі, ходять чутки, що Пратчетт створював свій світ, як пародію чи «стьоб» на клачиний канон фентезі. Говорити-писати можна багато, але краще самому прочитати та переконатися у цьому. Знайомтво радимо розпочинати з романів «Колор магії», «Право на чари» або «Морт». 

Літо психіатра.jpgСмішні детективні книги така ж вигадка, як і гумористичне фентезі. Тобто, цілком реальна річ. «Літо психіатра» Лесі Демської-Будзуляк та «Вбивство п'яної піонерки» Сергія Оксеника тому факт. Це не класичні детективні історії зі злочином, жертвою, злочинцем, детективом та похмурою атмосферою. Обидва романи наповнені чудовим гумором, вишуканою іронією, мальовничими описами, ностальгії та окремими елементами детективу.Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%