Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-personazhiv-iz-bisykamy-v-ochakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про персонажів із бісиками в очах

31.08.2020
Відгук

Від того часу, як Едгар Аллан По створив перший класичний детектив, започаткувавши новий жанр у літературі, мільйони читачів із захопленням «ковтають» усе нові й нові книжки цього жанру. Їх можна зрозуміти, адже в детективах людей приваблює не стільки сам злочин, скільки захоплюючий процес його розкриття. 

Психологічні детективи та інші книги з таємницями

Я дозволила тобі піти.jpgПсихологічні детективи – це книги, які тримають читача у напрузі протягом усього читання. До таких книжок належить гостросюжетний психологічний трилер «Я дозволила тобі піти» колишнього офіцера поліції та письменниці Клер Макинтош. Герої її роману отримують те, чого прагнуть, а саме: покарання для винних і звільнення від тягаря провини для решти.

Правда про справу Гаррі Квеберта.jpgКращі сучасні детективи - це книги-бестселери, які неможливо не прочитати. Книгарня «Є» рекомендує вам роман Жоеля Діккера «Правда про справу Гаррі Квеберта». Про що ця книжка? Молодий письменник Маркус Гольдман гучно дебютував з першим романом, але другий роман усе ніяк не вдавався. Тоді Маркус звертається по допомогу до одного з найвідоміших авторів сучасності – Гаррі Квеберта. І, крім цінних порад, отримує від нього ще й кримінальну справу! Квеберта звинувачують у вбивстві 33-річної давності. Щоб допомогти йому і написати про це нову книжку, Маркус береться розслідувати справу. Але щораз, коли здається, що всі пазли картини злочину складено, а винних знайдено, варто лише перегорнути сторінку і… з’являється новий факт, який перевертає все з ніг на голову.

Вбивства на вулиці Морг.jpgКращі детективи всіх часів – це, без сумніву, новели відомого американського письменника Едгара Аллана По. Ми пропонуємо вам кращі детективні історії всіх часів, які читає вже не одне покоління – збірку «Вбивства на вулиці Морг». Едгар По, відомий як автор загадкових і «страшних» оповідань, є засновником детективного жанру, а окремі його новели ще й містять ознаки наукової фантастики, історій жахів і навіть «фентезі». У його творчому стилі, який характеризується стислістю і яскравістю образів, а також стрункістю композиції, глибокий психологічний аналіз вдало поєднується з умінням передавати реалії нашого життя через фантасмагорію. До пропонованої увазі читачів збірки увійшли найвідоміші новели письменника.

Смиренність отця Брауна.jpgКупити іронічний детектив також можна у Книгарні «Є». Пропонуємо вам книжку «Смиренність отця Брауна» Гілберта Кіта Честертона від видавництва «Знання». Книга не переобтяжена моралізуванням та насичена неповторним англійським гумором.

Легендарний Пуаро.jpgКращі детективні серії книг - це, безперечно, серія детективів «Легендарний Пуаро». У серію входять такі детективи Агати Крісті, як «Убивство на полі для гольфу», «Вбивство у “Східному експресі”», «Пуаро веде слідство», «Убивство за абеткою», «Небезпека “Дому на околиці”», «Таємнича пригода в Стайлзі», «Смерть лорда Еджвера», «Загадка “Блакитного потяга” та «Убивство Роджера Екройда».Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту