Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-idealnykh-knyh-dlya-nashykh-mam-do-dnya-materi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка ідеальних книг для наших мам до Дня матері

25.04.2019
Відгук

Топ–5 книг мамам на подарунок до Дня матері 12 травня.

«Маленька паризька книгарня»

Маленька-паризька-книгарня.jpg

Яку книгу подарувати мамі? Найпершим варіантом  неодмінно постане «Маленька паризька книгарня» — захопливий і глибокий роман, у якому знайдеться місце для подорожей, кохання, книжок, вина і задушевного спілкування. 

У книжці є багато описів літератури і їжі, що створить затишну атмосферу відпочинку для вашої мами.

«Століття Якова»

Століття-Якова.jpg«Століття Якова» — роман, у якому вміщено ні багато ні мало сто років української історії і якому щиро хочеться співпереживати, адже на життєвому шляху головного героя усе виглядає реалістично та без перебільшень: від часів Пілсудського до наших днів. 

Кохання, втрати, спокуси, справжніх чоловіків — захопливе чтиво у весняні дні гарантовано!


Романи Мирослава Дочинця

У збірки «Лад» Мирослава Дочинця є усі шанси стати настільною книгою для вашої мами. В одній книжці — одразу три найбільш ціновані твори письменника: «Многії літа. Благії літа», «Вічник» та «Світован», які наповнені карпатською життєвою мудрістю і надихатимуть кожного разу, щойно розгортатимуться сторінки.


«Володарка Понтиди»

Володарка-Понтиди.jpg

Високі шанси підкорити мамине серце і водночас продемонструвати ваш витончений літературний смак має «Володарка Понтиди» Юрія Косача — роман, у якому події відбуваються у 1770-х роках. 

Головним дієвцем книжки є український козак-шляхтич, який крізь усю Європу женеться за «дамою серця», а на своєму шляху встигає взяти участь у феєричних маскарадах, втрапити у лабіринти королівських дворів та в’язничні келії.«Природа всіх речей»

Природа-всіх-речей.jpg

Ваша мама не один раз перечитала та передивилась «Їж, молись, кохай» і ви роздумуєте, що ж подарувати? Здається, ми маємо дещо для вас. 

«Природа всіх речей» — це ще одна книжка Елізабет Гілберт. Щира історія про неймовірну жінку Алму Віттекер з гострим допитливим розумом, котра цікавиться навколишнім світом, а також має невтомну жагу кохати та відкривати нові горизонти. Наукові експедиції, розбиті серця, прикрості та невтолені бажання — ця книжка точно закохає у себе!


«Завіт Марії»

Завіт-Марії.jpg

Ми впевнені, що книги про маму можуть стати найкращим подарунком, адже саме в таких книгах знаходиться дещо, спільне для усіх мам. 

«Завіт Марії» — зворушлива книжка сучасного ірландського автора Колма Тойбіна, у якій розповідь ведеться від імені Діви Марії, матері, від якої забрали сина. Любов матері до дитини є дуже вразлива, але в цьому і полягає найвищий дар.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image