Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/buty-v-kursi-piznavalni-knyhy-dlya-shkolyariv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бути в курсі: пізнавальні книги для школярів

01.11.2019
Відгук

Купити енциклопедію для хлопчиків у наш час, коли так важко звернути увагу дитини на книгу, буває досить важко. Власне, те саме стосується й енциклопедій для дівчаток, енциклопедій для школярів та й взагалі для всього масиву довідкових видань для дітей. Як бути, коли дитина більше любить комікси? А якщо вона взагалі нічим не цікавиться? Які книжки будуть найцікавішими? Як обрати правильно?

Енциклопедія школяра.jpg«Енциклопедія школяра» від видавництва Махаон-Україна уміщує найрізноманітнішу інформацію для допитливих дітей. Саме вона з легкістю продемонструє, наскільки наш світ є цікавим та різноманітним. Щоб не загубитися у яскравих нетрях енциклопедії, існує зручний та докладний покажчик. Таку книгу зручно вивчати як у товаристві батьків, так і самостійно: інформація подається дуже легко та влучно. «Енциклопедія школяра» містить багато малюнків, фотографій та схем, що доповнюють зміст досліджуваної теми.


Енциклопедія хоробрих воїнів.jpgДля того, щоб розпалити цікавість дітей до вивчення історії, є яскрава новинка від видавництва Ранок – «Енциклопедія хоробрих воїнів». Тут історія подається саме так, як треба – не ланцюжком блідих фактів та нудних дат, а неймовірною пригодою відважних козаків, непохитних самураїв, суворих вікінгів та благородних лицарів! Як виглядала катана японського воїна? Який оселедець носив козак? Хто такий Чингісхан? На всі ці питання грайливо відповість захоплююча подорож світовою історією.


Котячий путівник нічним небом.jpgМожливо, ваша дитина часто дивиться на небо і вигадує назви зіркам? Просить на день народження телескоп? А можливо, вона також обожнює котів…? Для цікавого вивчення зоряного неба є «Котячий путівник нічним небом» - разом з кішкою Феліцією ви навчитеся впізнавати таємниці нічного неба, як справжні астронавти, а також дізнаєтесь, у яку саме пору найкраще спостерігати за зірками.


Дитяча енциклопедія планети Земля.jpgОднією з найбільш фундаментальних дитячих енциклопедій про нашу планету є «Дитяча енциклопедія планети Земля», яка, не дивлячись на назву, буде цікава не лише дітям. Вона містить в собі наукові знання про наш світ та те, що його сформувало – від землетрусів і вулканів до діяльності людини.  Статті доповнюються цікавими фотографіями та ілюстраціями. Це – наукова історія створення Землі від перших часів і до наших днів.


Чому Енциклопедія дорослих запитань у коміксах.jpgА для хлопців і дівчат від 9 років видавництво Основа створила неймовірну корисну книгу, яка полегшить життя не тільки дітям, а й батькам! «Чому? Енциклопедія дорослих запитань у коміксах» - незвичайна енциклопедія відповідей на ті проблеми, які часто викликають у дитини питання «А чому…?». І нерідко дуже прості питання викликають незручну паузу і у дорослого. Звісно, чому? Енциклопедія охоплює найрізноманітніші теми – від прав людини до стосунків з батьками і допоможе маленькому читачеві краще зрозуміти світ. Недарма ця серія називається не абияк, а саме «Для турботливих батьків».

Отже, для дітей сьогодні існує величезна кількість довідкової літератури. Головне, обрати саме те, що сподобається вашій дитині.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%