Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/bud-kreatyvnym-knyhy-dlya-natkhnennya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Будь креативним: книги для натхнення

31.10.2019
Відгук

За висновками відомого ізраїльського історика і публіциста Ювала Ноя Гарарі – до середини ХХІ сторіччя креативність має стати ключовою рисою у роботі будь якого найманого працівника. Без креативності і ефективної співпраці важко обійтись і сьогодні. Водночас гарним стимулом, який спонукає нас до креативності, стають не лише нестандартні робочі завдання, а і гарні надихаючі книги.

Книги для натхнення і мотивації 

Якщо подорожній одної зимової ночі.pngОднією з найкращих художніх книг для натхнення і творчості є роман Італо Кальвіно «Якщо подорожній одної зимової ночі». Цей непересічний і багатогранний твір долає межу між читачем і оповідачем, та дозволяє кожному долучитись до сюжетної розв’язки. Подібно до деяких інших постмодерністів ХХ століття, Італо Кальвіно доводить, що література здатна на все, так само як і її читачі, потрібно лише докласти зусилля.


Історія світу в 10.jpgНе менш знаковим взірцем нестандартної літератури для натхнення є концептуальний роман від британського інтелектуала і раціоналіста Джуліана Барнза «Історія світу в 10 1/2 розділах». Блукаючи з автором сторінками світової історії, ви побуваєте на ноєвому ковчезі, підкорите Арарат, будете споглядати найзахопливіші витвори мистецтва і шукати натхнення у недоторканих тропічних лісах. І зрештою поглянете на швидкоплинність людського життя з позиції вічності та зрозумієте, як мало часу ми маємо для того, щоб створити щось нове.


21 спосіб мислити креативно.jpg«21 спосіб мислити креативно» від Майкла Міхалко — найкраща на сьогодні книга із завданнями для творчості. Це саме та річ, яку потрібно мати під рукою при вирішенні креативних завдань у найрізноманітніших сферах — від інженерії до дизайну. Автор дає вичерпну кількість методів для творчого саморозвитку, доповнює ці методи вправами і графічними побудовами, а також корисними прикладами із практичного застосування.


Наш творчий мозок.jpgБезцінним скарбом у колекції креативних книгоманів буде нова книга від директора нідерландського інституту мозку професора Діка Свааба під назвою «Наш творчий мозок». Праця цього дослідника дасть нам багато відповідей на запитання про природу творчості. Про те, як саме ми сприймаємо художні образи, музику, скульптуру і кольори. Як ми комбінуємо це і багато іншого заради власного задоволення. Та, зрештою, завдяки чому ми можемо насолоджуватись давніми творами мистецтва і створювати нові.

Homo creativus.jpegПро те, наскільки цінною є креативна праця в різних сферах та як вона буде змінюватись у майбутньому, Вам розповість урбаніст Річард Флорида у книзі «Homo creativus. Як новий клас завойовує світ». Ця світоглядна праця передусім буде корисною керівникам великих компаній і творчих стартапів, а також менеджерам у роботі із персоналом, адже вона допоможе збудувати продуктивні робочі стосунки та розвинути корпоративну культуру. Креативним розробникам ця книга допоможе у географічній та корпоративній орієнтації на сучасному ринку праці.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%