Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/bud-chemnym-dytyachi-knyhy-pro-shlyakhetnosti-ta-vvichlyvist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Будь чемним: дитячі книги про шляхетності та ввічливість

18.08.2020
Відгук

Жити в сучасному світі – велике щастя і велике випробування. Щоб почуватися в ньому комфортно, слід дотримуватися певних правил, і насамперед – бути шляхетними та ввічливими. Але цьому треба навчатися – і бажано змалечку. 

Книжки для дітей 10 років, а також книжки для найменших

Товариство чайних драконів.jpgКнижки для дітей 10 років, у яких характери та поведінка головних героїв надихатимуть дітей на  ввічливе та шанобливе ставлення до інших, широко представлені в мережі Книгарні «Є». До таких видань належить комікс Кейті О'Нілл «Товариство чайних драконів» від видавництва «Рідна мова». Книжка приваблює не лише прекрасними малюнками, але й щирою оповіддю про дружбу, любов до ближніх, взаємну підтримку та важливість збереження добрих традицій.

Поліанна.jpgКласика світової літератури для дітей – це книжки, які виховують памолодь і навчають її шляхетних якостей та життєвих цінностей. Такою є книжка «Поліанна» Елеонор Портер, прикрашена чудовими ілюстраціями від видавництва «Час майстрів». Головна героїня роману – дівчинка Поліанна – вчить нас «грі в радість», якої колись навчив її батько, а ще – правильно оцінювати складні ситуації та перетворювати складне на просте, негативне – на позитивне, штучне – на справжнє. Це книжка про дитячу чистоту, щирість та оптимістичне ставлення до інших людей. 

Велика книга правил для малят.jpgКниги для малих дітей українською мовою на тему ввічливості також широко представлені в мережі Книгарні «Є». Рекомендуємо вам прочитати книжку «Велика книга правил для малят» від видавництва «Пегас». На прикладах смішних ситуацій, в які потрапляють діти та звірятка, вона навчить, як уникати небезпеки і поганих вчинків, як допомагати дорослим, а також дружити з іншими дітьми і зміцнювати своє здоров’я.

Вчимо ввічливі слова.jpgДитячі книги для найменших мають картонні аркуші, щоб малечі було зручно їх гортати. А батькам треба подбати про те, щоб діти змалечку вчилися бути ввічливими. Ця тема дуже вдало розкрита в книжечці Юлії Турчиної «Вчимо ввічливі слова», що вийшла друком у видавництві «Пегас». За допомогою надзвичайно барвистих малюнків і кумедних повчальних віршиків про звірят дітлахи дізнаються про справжню дружбу та радість щирого спілкування.

Тедді. Мамин помічник.jpgДитяча література на тему шляхетності та ввічливості надзвичайно обширна, і купити такі книжки ви завжди можете в мережі Книгарні «Є». До прикладу, ми хочемо порекомендувати вам чудову книжку Марії Джиралдо «Тедді. Мамин помічник» від видавництва «Vivat», адже це видання - прекрасний варіант подарунка для вашої дитини. Тедді – це добрий ведмедик, який любить ласувати солодощами, розважатися та допомагати іншим. Він дуже великий непосида, й тому постійно потрапляє в усілякі незвичайні ситуації. Пригоди кумедного Тедді не тільки розважать вашу дитину, але й навчать її правил особистої гігієни, необхідності завжди бути щирою та дотримуватися обіцянок, а ще – вмінню долати перешкоди та не боятися труднощів.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту