Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/book-lyst-dlya-mrijnykiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Book-лист для мрійників

23.10.2019
Відгук

Дивно, але всі ми народжуємося мрійниками, ніхто не вчить нас мріяти, ця особливість дана нам від природи. Діти легко і багато мріють, в їхніх мріях і бажаннях немає обмежень, перешкод, все здається можливим. Вони живуть з надією, що ставши дорослими, втілять свої бажання в реальність. Будуть жити саме так, як уявляють у своїх чудових образах. Чи судилося здійснитися нашим дитячим мріям? Вони залишаться на довгі роки, а може припадуть пилом в дальньому кутку. Це залежить від багатьох чинників. Пропонуємо добірку книг для мрійників, в яких кожен зможе отримати цілий спектр приємних вражень та знайти відповіді на власні питання.

Януш Вишневський та інші книжки авторів-мрійників

Маленький принц.jpgМаленький принц. Антуан де Сент-Екзюпері, Book Chef, 2019.

Художня книжка про досягнення мрії — перша у нашому списку. «Маленький принц» - це джерело мудрості. Нема на світі людини, яка б не знала її головного героя - хлопчика із золотим волоссям. Це історія про те, як можна відшукати в собі дитяче сприйняття світу, перестати бути серйозним і нудним дорослим, навчитися слухати навколишній світ, милуватися ним, розуміти його. Розуміти світ серцем. Після прочитання цієї книги хочеться багато чого переосмислити і багато про що задуматися. Книга, що заворожує з самого початку і до останнього слова.

Самотнicть у мережi.jpgСамотність в мережі. Януш Леон Вишневський, Рідна мова, 2019.

Книжка, що заворожує. Вона живе в Польщі, він - в Німеччині. Одного разу вони випадково зустрілися на просторах мережі Інтернет. Це переросло в довге онлайн-листування, в їх нестерпний потяг один до одного. Але чи була це любов? Головний польський бестселер початку XXI століття, найвідоміший і найбільший неоднозначний роман Януша Вишневського "Самотність в мережі" - це історія в листах про заборонене і тому таке бажане кохання і, звичайно, про глибоку самотність по ту сторону комп'ютерного екрану. Драматичний та неоднозначний твір, котрий не лишив жодної сухої серветки у своїх читачів.

Homo Deus.jpgHomo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього, Ювал Ной Харарі, Book Chef, 2018.

Вам цікаво, яким буде суспільство майбутнього? Чи є шанс на існування людства в майбутньому? На ці та інші питання Юваль Ной Харарі дає відповідь у формі власного бачення стану речей. Харарі намагається простежити логіку розвитку людської цивілізації і на її основі сконструювати можливі тенденції майбутнього. Автор провокує на роздуми, закликає до дискусії та ділиться величезною кількістю цікавих прикладів з досліджень. Навіть якщо міркування автора здаються демагогією, а передбачення - маренням, книга варта того, щоб її прочитали.

Ловець у житi.jpgЛовець у житі. Джером Девід Селінджер, Клуб Сімейного Дозвілля, 2015.

Голден Колфілд — шістнадцятирічний хлопець, у якого є стандартний набір щасливої дитини: люблячі батьки, престижна школа, широке коло спілкування. У нього нема проблем з грошима, з дівчатами теж і, здавалося, в чому може бути біда?... Стиль автора дуже простий і зрозумілий кожному. І тільки дочитавши книгу до кінця, закривши її, відклавши в сторону, десять разів запитавши у стелі: «І до чого це все було?», розумієш її об’ємність. Це книга, в якій тобі не скажуть в кінці: «Мораль цієї байки така». Це не просто художня книга про досягнення мрії, це книга-почуття, книга-мрія.

Марсiанськi хронiки.jpgМарсіанські хроніки. Рей Бредбері, Богдан, 2011

Книга, в якій збуваються мрії. "Марсіанські хроніки" знаходяться вже в солідному віці, але їх актуальність зростає з кожним днем. Ми самі кожного дня руйнуємо себе, свою історію, своє життя. Кожен день ми стаємо все ближче і ближче до катастрофи. І людство повинно зупинитися, озирнутися, щось переосмислити, переоцінити. На щастя, є ті, хто це розуміє, і, можливо, в цьому шанс нашої цивілізації, навіть якщо таких людей дуже-дуже мало. Книга про мрію в краще майбутнє.

Всі щасливі люди - мрійники. Вони прагнуть вгору і не бояться впасти. Насправді такі індивідууми дружні з невдачами, адже це невід'ємна частина їх зростання і розвитку. Не бійтеся теж ризикувати і перемагати. Тільки спробувавши щось нове, дізнаєтеся, на що ви здатні.

Коментарі
Юля
28.10.2019

Цікава добірка. Одна книга дуже зацікавила, обов'язково замовлю )

Адміністратор
Раді, що Вам сподобалась наша добірка!  =) Дякуємо за відгук.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image