Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/7-knyh-u-yakykh-zhyttya-holovnoho-heroya-peretvoryuyetsya-na-peklo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

7 книг, у яких життя головного героя перетворюється на пекло

09.06.2020
Відгук

Книги, над якими плакав увесь світ

За п’ять кроків до кохання.jpgСеред зворушливих книг для підлітків і не тільки варто виділити твір "П'ять кроків до кохання" Рейчел Ліппінкот, який нещодавно було екранізовано. Історія відразу підкорила серця багатьох читачів і глядачів. Кохання двох підлітків, що мають невиліковну хворобу, видається неможливим, та вони, попри усі заборони та перешкоди, знаходять шлях бути разом. Хай і на відстані за п'ять кроків один від одного. Хай і ризикуючи здоров'ям. Бо любов не має меж. 

Хлопчик у смугастій піжамі.jpgКниги-трагедії для підлітків та дорослих є рушійною силою розвитку людяності та переосмислення цінностей. Твір Джона Бойна "Хлопчик у смугастій піжамі" не обіцяє щасливого кінця, бо ж історія дитячої дружби на тлі Другої світової війни у межах концтабору оголює усі болісні точки несумісності світоглядів різних сторін цієї боротьби. Це книга про складний вибір між обов'язком і почуттями, про справжні жертви тієї війни, що точилася ще й у людській свідомості.

Зелена миля.jpg"Зелена миля" Стівена Кінга належить до тих творів про життя та смерть, що змушують все більше ковтати сльози з кожною новою сторінкою. Оповідь наглядача в'язниці із камерою для смертників, де вони доживають останніх днів, розкриває кожну особистість злочинця, які, можливо, зовсім не є порушниками закону. Цей роман висвітлює не один десяток соціальних проблем, що пожирають суспільство зсередини. А соціум у свою чергу знаходить найслабших, аби без роздумів зробити їх винними. Автор зазирає у найтемніші закутки людських душ у прагненні таки відшукати там світло.

Таємний сад.jpgСучасна зарубіжна драматургія, проза та поезія часто звертається до теми самотності та психологічної трансформації героїв через це. Книга  "Таємний сад" Френсіс Бернет орієнтована здебільшого на дітей та підлітків, але і дорослі знайдуть тут образи, що нагадають їм власний складний період дорослішання. Випещена головна героїня рано стає сиротою та не розуміє як тепер жити, бо звикла, що усі її забаганки мають виконувати вмить. Та відчинивши двері до саду, що дозволяє побачити все з іншої сторони, дівчина поступово викорінює свої недоліки та формує власний шлях до щастя.

Чорнобильська молитва.jpgКнига Світлани Алексієвич "Чорнобильська молитва" це не просто художньо оформлені документальні свідчення очевидців трагедії. Це хроніка болю, страхів та трагічних подій, що змінили сотні людських життів та заклали початок кінця СРСР. Кожен рядок прошиває наскрізь, усі події описані настільки живо, що читач проживає кожну жахливу хвилину разом із ліквідаторами та мирними жителями.

Інструкція до запасного серця.jpgРоман "Інструкція до запасного серця" Тамсин Мюррей неможливо читати без внутрішнього щему. Головний герой Джонні кожен день проживає як останній, очікуючи на донорське серце, бо його власне працює тільки завдяки штучним механізмам. Крім проблем зі здоров'ям, хлопцю доводиться долати нерозуміння оточуючих, психологічний тиск через успіхи "ідеального" брата та страх ніколи не пізнати любові. Та одного дня усе змінюється і герой отримує шанс на зцілення серця та душі.

До зустрічі з тобою.jpgБестселер "До зустрічі з тобою" Джоджо Моєс продовжує до сліз вражати читачів всього світу. Змучена нещасливим коханням, героїня намагається зануритися у роботу і влаштовується доглядальницею чоловіка, що через автокатастрофу на все життя прикутий до інвалідного візка. Взаємне почуття, що розквітає між ними, дає надію на щасливе майбутнє. Та не кожному вдається її втримати, бо біль може виявитися сильнішим.Читайте також: