Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/5-najpoetychnishykh-knyzhok-2019-roku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

5 найпоетичніших книжок 2019 року

20.01.2020
Відгук

Кожного року друкується неймовірна кількість поетичних збірок. Але тільки якась частина з них укарбовується в серце та «розлітається» цитатами… Книгарня «Є» спробувала зробити власну добірку з п’яти найпоетичніших книжок 2019 року. Заохочуємо разом із нами прочитати ці чудові видання.

Сучасна поезія: короткі вірші та оригінальні поетичні твори

Ukrainian Heart. Українське Серце.jpgСучасна поезія про Україну актуальна й за межами нашої держави, адже короткі вірші американця Білла Артрелла, які увійшли до збірки «Ukrainian Heart. Українське Серце», - якраз про події сьогодення та минулих років. Революція на Майдані спонукала Білла приїхати до України та написати низку віршів на цю тему. У збірці можемо знайти також коротку поезію на тему війни Росії проти України та боротьбу українського народу за свою незалежність.

Молоко і мед.jpgВірші 2019 року про любов – це, звичайно, збірка «Молоко і мед» індійської письменниці Рупі Каур. Це справді надзвичайна поезія, де кожен вірш – особливий. Вірші поетеси – про любов, яка болить. Вони, перш за все, привернуть увагу тих, хто розчарувався у коханні. Вірші Рупі не просто розрадять у сумні моменти життя, але й дозволять по-іншому подивитися на любовні стосунки та допоможуть подолати тимчасові сердечні труднощі.

Друга Zемля.jpgЖіноча сучасна поезія характеризується тим, що поетеси ніби пропускають крізь себе всі сучасні події, починаючи з 2014 року. До такої поезії належить і збірка «Друга Zемля» львівської викладачки та письменниці Людмили Павлюк (пише під псевдонімом Злата Павлюк). Напрочуд емоційна збірка, яка відкриває сенс життя, сенс існування себе у ньому. Так по-жіночому описані події, які стимулювали Людмилу до написання віршів, і так по-справжньому, дуже реалістично й сильно передані біль, емоції та переживання нею подій на Донбасі… Вірші наповнені особливим жіночим поглядом на складну ситуацію, в якій зараз перебуває наша країна.

Перші поетеси кодекс давньогрецької жіночої поезії.jpgКниги для поетів, видані у 2019 році й також представлені у Книгарні «Є», можуть стати чудовим подарунком. «Перші поетеси: кодекс давньогрецької жіночої поезії» - літературознавча і водночас поетична книжка від видавництва «Астролябія», яка розповість вам про перших поетес Давньої Греції та їхні вірші. Caпфo, Гедила, Тeлeciллa, Кopiннa, Aнитa, Мoйpo, Фiлiннa, Юлiя Бaльбiллa, Тeoceбeя – всі, хто в темі, добре розуміють, що цей список можна продовжувати й продовжувати. А уявіть собі, що саме в цій книжці їхні тексти вперше видані українською мовою! Усім любителям справжньої поезії та поетам – обов’язково до прочитання.

Реп’яхи.jpgКращі сучасні вірші про любов у цьому році написав фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк у своїй збірці «Реп’яхи». На сторінках цієї книжки ви знайдете любов у всіх її вимірах. Любов, яка не минає та «причеплюється», ніби реп’ях, звичайно, у хорошому розумінні. Тут і материнська любов, і кохання до жінки, і любов до життя та всього, що нас оточує… Книжка неодмінно має посісти чільне місце на поличках вашої домашньої бібліотеки!Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку