Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/5-najpoetychnishykh-knyzhok-2019-roku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

5 найпоетичніших книжок 2019 року

20.01.2020
Відгук

Кожного року друкується неймовірна кількість поетичних збірок. Але тільки якась частина з них укарбовується в серце та «розлітається» цитатами… Книгарня «Є» спробувала зробити власну добірку з п’яти найпоетичніших книжок 2019 року. Заохочуємо разом із нами прочитати ці чудові видання.

Сучасна поезія: короткі вірші та оригінальні поетичні твори

Ukrainian Heart. Українське Серце.jpgСучасна поезія про Україну актуальна й за межами нашої держави, адже короткі вірші американця Білла Артрелла, які увійшли до збірки «Ukrainian Heart. Українське Серце», - якраз про події сьогодення та минулих років. Революція на Майдані спонукала Білла приїхати до України та написати низку віршів на цю тему. У збірці можемо знайти також коротку поезію на тему війни Росії проти України та боротьбу українського народу за свою незалежність.

Молоко і мед.jpgВірші 2019 року про любов – це, звичайно, збірка «Молоко і мед» індійської письменниці Рупі Каур. Це справді надзвичайна поезія, де кожен вірш – особливий. Вірші поетеси – про любов, яка болить. Вони, перш за все, привернуть увагу тих, хто розчарувався у коханні. Вірші Рупі не просто розрадять у сумні моменти життя, але й дозволять по-іншому подивитися на любовні стосунки та допоможуть подолати тимчасові сердечні труднощі.

Друга Zемля.jpgЖіноча сучасна поезія характеризується тим, що поетеси ніби пропускають крізь себе всі сучасні події, починаючи з 2014 року. До такої поезії належить і збірка «Друга Zемля» львівської викладачки та письменниці Людмили Павлюк (пише під псевдонімом Злата Павлюк). Напрочуд емоційна збірка, яка відкриває сенс життя, сенс існування себе у ньому. Так по-жіночому описані події, які стимулювали Людмилу до написання віршів, і так по-справжньому, дуже реалістично й сильно передані біль, емоції та переживання нею подій на Донбасі… Вірші наповнені особливим жіночим поглядом на складну ситуацію, в якій зараз перебуває наша країна.

Перші поетеси кодекс давньогрецької жіночої поезії.jpgКниги для поетів, видані у 2019 році й також представлені у Книгарні «Є», можуть стати чудовим подарунком. «Перші поетеси: кодекс давньогрецької жіночої поезії» - літературознавча і водночас поетична книжка від видавництва «Астролябія», яка розповість вам про перших поетес Давньої Греції та їхні вірші. Caпфo, Гедила, Тeлeciллa, Кopiннa, Aнитa, Мoйpo, Фiлiннa, Юлiя Бaльбiллa, Тeoceбeя – всі, хто в темі, добре розуміють, що цей список можна продовжувати й продовжувати. А уявіть собі, що саме в цій книжці їхні тексти вперше видані українською мовою! Усім любителям справжньої поезії та поетам – обов’язково до прочитання.

Реп’яхи.jpgКращі сучасні вірші про любов у цьому році написав фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк у своїй збірці «Реп’яхи». На сторінках цієї книжки ви знайдете любов у всіх її вимірах. Любов, яка не минає та «причеплюється», ніби реп’ях, звичайно, у хорошому розумінні. Тут і материнська любов, і кохання до жінки, і любов до життя та всього, що нас оточує… Книжка неодмінно має посісти чільне місце на поличках вашої домашньої бібліотеки!Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%