Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/5-knyzhok-vid-yakykh-khochetsya-litaty/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

5 книжок від яких хочется літати

10.04.2019
Відгук

Хто читає, той володіє світом. Справді, де, як не в книжках, міститься інформація про все на світі? У наш час книжок є дуже багато. Маєте бажання дізнатись, як жили люди у Давній Греції чи Месопотамії? Не питання, знаходите потрібну книжку, читаєте — і вже ніби побували у тому часі і відчули, як це. Треба лишень трохи бажання, часу і уяви.

Але чи знали ви, що за допомогою книжок можна навчитися літати? Ні, побудувати літак з книжок може кожен (тим паче, якщо у вас вдома назбиралася маленька чи велика бібліотека). Питання в тому, чи полетить цей літак? Напевно, що ні.

Ми знаємо п’ять книжок, за допомогою яких насправді можна полетіти. Забудьте про лоукости та далекі країни — тримайте 5 квитків для польоту та пишіть враження в коментарях.

Девід Герберт Лоуренс «Коханець леді Чаттерлей»

Коханець-леді-Чаттерлей.jpgТак, на початку читання книжки у вас може закласти вуха або ви відчуєте, що задихаєтесь. Не припиняйте читати і вам стане легше. Так само, як і головній героїні твору — власне, леді Чатерлей, котра задихається через свого егоїстичного, травмованого війною чоловіка та англійське пуританське суспільство, яке дедалі більше втрачає людські риси, натомість дедалі більше уподібнюючись індустріальному монстру. А жінці у цьому світі залишається усе менше місця. 

Проте вихід є — і це лише на перший погляд лісник, у якого пристрасно закохується леді Чатерлей. Лісник — це не лише коханець, це метафора повстання проти сучасного світу, метафора свободи. Відкривайте книжку «Коханець леді Чатерлей» і набирайте швидкість і висоту — там, у хмарах вас очікують неперевершені враження від описів та діалогів Лоуренса, про які, до речі, Генрі Міллер відгукувався ну дууже схвально. А він знав смак у хорошій літературі і польотах між Сполученими Штатами і Францією.

Лоран Гунель «День, що навчив мене жити»

День,-що-навчив-мене-жити.jpgЛітати — значить змінити враження про життя. Інакше кажучи, життя після польоту не буде таким самим, яким було напередодні. Життя після польоту стає більш наповненим, більш осмисленішим і більш радісним. Можливо, трохи болісним, але біль — це показник росту. 

«День, що навчив мене жити» — книжка про те, як відчути крила і побачити майбутнє. Історія про те, як жити кожний день — наче останній і при цьому не розуміти ці слова як банальну сентенцію з книжки афоризмів.

Ліза Сверлінг і Ральф Лазар «Щастя — це… 500 причин бути щасливим»

Щастя-це..jpgЦя думка може викликати негативні емоції, але… Літати — це означає бути щасливим. Літати — бути радісним, усміхненим і щасливим! 

Можливо, знання про те про книжку, у якій написано про те, що значить бути щасливим і не зробить вас таким, але якщо ви почнете читати цю книжку, то 100%, що станете більш щасливою людиною, ніж були до того. 

А там не зчуєтесь, як будете пурхати у небі.

Джон Фанте «Спитай у пилу»

spytaj-u-pylu.jpgЄ такі книжки, під час прочитання яких з’являється відчуття, що твій потенціал необмежений, ти можеш робити усе, що хочеш і взагалі — ти надлюдина. «Спитай у пилу» — якраз така книжка. Джон Фанте — письменник, який найбільше вплинув на творчість Чарлза Буковські. 

«Спитай у пилу» — це щира історія від особи 18-літнього хлопця, що хоче стати письменником, але йому це не дуже вдається. До певного моменту. А потім вдається. А ще він знайомиться з дівчиною. І це все дуже весело та легкодумно. Саме те, що треба, аби відчути безтурботний настрій.


«Моя кар’єра. Жіноча проза 20-х років»

moya-kar-yera.jpgУ цьому випадку ми не стали мудрувати з метафорами і вирішили поділитися інсайдерською інформацією про квиток на рейс «Книгарня «Є» — 20-роки». Унікальна можливість зануритися в атмосферу 20-років. Не в останню чергу через те, що усі оповідання, що увійшли до збірки, були написані авторами та авторками, які жили у той час. 

Надихаючі історії про жінок, котрі вже в 20-х роках ХХ століття в Україні будували свої кар’єри, ставали успішними бізнес-вумен (наскільки це було можливо в тогочасних умовах), закохувались та зіштовхувалися зі складнощами.


Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 16:00 12.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%