Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/5-knyh-pro-startapy-ta-pochatok-biznesu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

5 книг про стартапи та початок бізнесу

15.05.2019
Відгук

Бізнес-література — це формула створення власного бізнесу. І вона є простою — треба мати ідею та втілити її. Книжки про бізнес допомагають в обох пунктах — розширюється словниковий запас, розвивається абстрактне мислення, що сприяє виникненню ідей, а також пропонуються конкретні успішні кейси. Ми обрали 5 книжок — про перетворення ідеї на гроші, про успішну історії компанії, про керування бізнесом, про український досвід та бізнес під ключ.

Кріс Гільбо «Пасивний заробіток. Як перетворити ідею на гроші за 27 днів»

Пасивний-заробіток.jpgКниги про бізнес дуже часто повторюються. Але є така, що видається досить нестандартною. Підприємець Кріс Гільбо протягом усього життя міняв підробітки — від імпорту кави до створення веб-сайтів, при цьому добряче заробляючи. В чому секрет його успіху? В тому, що Кріс знає універсальний план для будь-якої справи, який і викладено у цій книжці. 

Автор пропонує 27-денну інструкцію, що дозволить виявити власні захоплення, структурувати та візуалізувати їх як потенційний бізнес-проект та перетворити його на реальність, надаючи важливі поради.


Лей Галлагер «Історія airbnb — як троє звичайних хлопців підірвали готельну індустрію»

Історія-Airbnb.jpgКнига про стартапи буде доречною, якщо ви рушаєте у подорож. Як варіант місця для ночівлі обов’язково виникне airbnb — недорогий і зручний варіант, бонусом до якого йде спілкування. Наразі airbnb — компанія з капіталізацією понад 30 мільярдів доларів. А починалось усе з трьох хлопців, у яких не було нічого, окрім ідеї. Шлях до втілення мрії був непростий, адже доводилося вирішувати нагальні проблеми, пов’язані з конкурентною боротьбою, брендингом, комунікацією, брендингом, залученням венчурних інвестицій та бізнес-плануванням. 
«Історія airbnb» — це практичний посібник для створення та просування бізнесу, адже завдяки конкурентності сучасного ринку у бізнес-середовищі немає чого приховувати. Треба лише вогник, що запалить ідею.

Брайан Трейсі «Як керують найкращі. Як одержати максимум від себе та інших, секрети, перевірені на практиці»

Як-керують-найкращі.jpgБрайан Трейсі — відомий бізнес-консультант та тренер з особистісного розвитку. Хто цікавиться літературою з саморозвитку, мав про нього хоч раз у життя чути. І це недарма, адже Брайан Трейсі пропонує прості, але дієві поради – чесність, скромність, впорядкованість, увага. Список продовжується у книзі, а ще в книзі є багато корисного для тих, хто хоче бути справді найкращим керівником — риси успішних керівників, способи та методи прийняття рішень, чарівні слова «Я був неправий». 
Усе геніальне — просте, нічого нового автор не відкриває, тож Брайана Трейсі сміливо називаємо генієм і радимо прочитати його книжку.

Дмитро Томчук «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена»

Тут-клює.jpgЯк і письменник Джозеф Конрад, він народився у Бердичеві. Як і Джозеф Конрад, він подорожував світом. І світом бізнесу також, зокрема українським. У книжці немає рецептів, як побудувати успішний бізнес, проте є дещо важливіше — ключі, що допоможуть відкрити двері до кімнати правильних рішень і настанов. 

Підприємець Дмитро Томчук, компанії якого займалися видобутком, машинобудуванням, харчовою промисловістю, а зараз зосереджений на ІТ-проектах, розповів багато життєвих історій, що допоможуть повірити в себе та розпочати власний бізнес в українських реаліях.

Джон Ворілоу «Бізнес під ключ. Як створити компанію, що працюватиме без вас»

Бізнес-під-ключ.jpgБізнес-книги існують для того, аби займатися тим, що подобається і при цьому не мати фінансової нестачі. Бізнесменом можна стати, щоб заробити грошей. А можна втілювати в життя ідеї, приймати важливі рішення і відчувати стан постійного адреналіну. Так чи так, усе зводить до того, аби мати таку компанію, що працюватиме і без вас. Щось на кшталт Apple і Стіва Джобса, що створив бізнес настільки самостійний, що на деякий час компанія звільнила засновника. 

Книжка «Бізнес під ключ» —це захоплива історія про те, як управляти компанією таким чином, ніби вона існувала, існує та існуватиме вічно, але при цьому наділяти її новими якостями і, звісно, невпинно збільшувати її ціну.


Отримай знижку