Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/5-knyh-dlya-rozvytku-tvorchoho-myslennya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

5 книг для розвитку творчого мислення

30.11.2019
Відгук

Якщо ви думаєте, що натхнення - це така штука, яка приходить раптово і не до всіх, то ви помиляєтеся. Натхнення можна викликати в будь-який момент і створювати шедеври! Хочете знати як? Тоді пропонуємо кращі книги для натхнення та розвитку творчого мислення.

Момент еврики.jpgМомент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок, Джон Куніос, Марк Біман, Наш Формат
Ми не знаємо, чи насправді Архімед вигукував слово «Еврика», щоб сповістити всіх про нове відкриття. Однак ця історія продовжує існувати серед людей, які переживали подібні «ага-реакції» та раптові усвідомлення самих себе. Що таке інсайти та як сприяти частоту їх появи? Опираючись на факти наукових досліджень, можна краще зрозуміти реакції, які проходять підсвідомо і на які можна впливати. Книга для розкриття творчого потенціалу, де містяться описання експериментів, подорожі прямісінько в центр людського розуму, наукові підходи, історії та приклади, що стануть в пригоді не лише на роботі.


Творча впевненість.jpgТворча впевненість. Як розкрити свій потенціал, Том Келлі, Девід Келлі, Основи
Книга братів Тома і Девіда "Творча впевненість" - це захоплююча подорож у світ творчості і геніальних ідей. Перш ніж почати застосовувати на практиці різні техніки і інструменти по виробленню рішень (а їх в книзі чимало) автори дають рекомендації щодо того, яку необхідно провести внутрішню роботу над собою. Найголовніше, що креативність залежить від власної впевненості: потрібно діяти, шукати помилки, розглядати різні варіанти та постійно вдосконалюватися. Ця книга — для розкриття творчого потенціалу.


Велика магія.jpgВелика магія, Елізабет Ґілберт, Видавництво Старого Лева
Авторка ділиться своїми ідеями, мотивує, надихає, адже творчість - це не тільки краса, яка викликає захоплення. Процес творчості завжди складний, довгий і тернистий. На прикладі особистого досвіду письменниці, можна навчитися справлялася зі своїми страхами, знаходити правильний напрямок і натхнення для творчості. Гілберт розглядає основні аспекти творчого життя і викладає своє бачення щодо кожного з них: натхнення, критика, очікування, успіх, матеріальні аспекти, розчарування, невдачі  та багато іншого. Книга для натхнення та мотивації, яка стане підтримкою для створення великої магії, на яку всі ми здатні.

Системне мислення.jpegСистемне мислення. Пошук неординарних творчих рішень, Джозеф О'Конор, Ієн Макдермотт, Наш Формат
Автор впевнений, що без системного мислення неможливо змінювати власні дії на краще. Це не лекція, а щира розмова, з безліччю життєвих прикладів і практичних порад. Ця книга для розвитку мислення містить опорні схеми, чіткі інструкції для розвитку системного мислення, щоб дорога, яка здається пеклом перетворилась на шлях до кращого життя. Книга дозволить ширше мислити, розкриє суть системи і головні помилки, коли ми перестаємо вчитися на власному досвіді.

Шлях митця.jpgШлях митця, Джулія Кемерон, Видавництво Старого Лева
Книга являє собою практичний курс про те, як позбутися від типових страхів і рухатися до своєї мети. Мета в даному випадку - це становлення себе, як творчої особистості. Курс розрахований на 12 тижнів. По суті, вся книга про зміну підходу до мислення і погляду на світ в режимі уроків із завданнями, вправами, корисними порадами. Ви навчитеся виділяти час на свою творчість, розставляти пріоритети, краще розуміти свої справжні бажання, позбудетеся від тривожних думок і навчитеся більше радіти дрібницям.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%