Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/3-dytyachi-kazky-z-hlybokym-zmistom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

3 дитячі казки з глибоким змістом

29.11.2019
Відгук

Любов до читання та книг формується ще змалку. Саме тому важливо вдало підібрати книгу для дитини. Збірка дитячих казок чи не найпростіше вирішення цієї проблеми. Купити книгу українських народних казок хороше рішення для батьків котрі не знають, що обрати. Такі історії точно зайвими не будуть. У нашій підбірці ви дізнаєтесь про три  чудові дитячі книжки з глибоким змістом.

Сучасні українські дитячі казки

Купити книгу, казки для дітей дошкільного віку, інколи буває складно. Багато  українських видавництв пропонують книги для першого читання. Щороку український ринок поповнюється новими виданнями, як українськими народними казками, так і авторськими.. На жаль, дешеві дитячі книжки не завжди тішать якістю. Щоб не розгубитися серед всього цього різноманіття, та обрати оптимальну історію для вашої дитини, намагайтесь трішки дізнатись про книгу перед покупкою. Ми склали невеликий перелік дитячих історій, які точно заслуговують на вашу увагу.

Коли я була лисицею.jpgКнига «Коли я була лисицею» від Тані Поставної нещодавно з’явилася у харківському видавництві «Vivat». Це щемка історію про дівчинку котра вірить, що вона лисичка, про її собаку Меркурія та янгола-охоронця на ім’я Ре. Історія доповнена дуже теплими атмосферними  ілюстраціями. Книга зачіпає важливі теми та проблеми, які буває важко зрозуміти дітям. Так, сім’я — це не завжди мама і тато, а інколи дідусь і бабуся… Книга допоможе дитині краще зрозуміти дорослих, а дорослим згадати дитинство та знову почати вірити в дива. Робота отримала схвальні відгуки та увійшла до довгого списку премії BBC-2019 р.


Єнотик Бо і повітряна куля.jpg«Єнотик Бо і повітряна куля» від Ірини Лазуткіної. Спільна робота авторки та чудового ілюстратора Ярослава Попського просто не могла не сподобатись маленьким читачам та читачкам. Єнотик Бо мріє стати першим єнотом-повітроплавцем, літати на повітряній кулі та подарувати шматочок хмаринки свої подружці Аї, а ще побачити, яке воно там все згори? Але мрія на те й є, щоб не просто думати про бажане, а діяти! Потрібно бути сміливим та рішучим, щоб врятувати друзів з біди, а ще зрозуміти, що значить самому бути теплим! Тема книги не випадкова, авторка  надихнулась польотами на повітряній кулі під час своїх занять. Рекомендується до прочитання дітям 6-9 років. Чудову історію про Єнотика та його друзів шукайте на полицях Книгарні Є .

Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами.jpg«Велике місто, маленький зайчик або Мед для мами» від Івана Малковича. Існують історії які неможливо забути, навіть з плином часу, книга Івана Малковича одна із них. Маленький зайчик вирушив на пошуки меду для своєї мами, адже нічого так не допомагає від хворого горла, як духмяний мед. Але місто дуже велике й подекуди небезпечне, нашому зайчику потрібно зібрати всі сили докупи щоб знайти бажане. Добре, що на допомогу йому прийдуть пані кенгуру та ведмедик. Чудова історія для затишного читання припаде до душі не тільки дітям але й дорослим, адже інколи так важливо хоча б ненадовго поринути в казку. Завдяки ілюстраціям неперевершеної Софії Ус зробити це набагато легше. Малюнки дуже колоритні та детально промальовані, завдяки цьому дитина зможе краще засвоїти прочитане.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%