Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/10-knyh-yaki-nemozhlyvo-chytaty-bez-posmishky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

10 книг, які неможливо читати без посмішки

24.11.2019
Відгук

Для підняття вашого настрою ми створили добірку книг з легким гумором.

Хто ж питатиме кота.jpgГумористична книга для дітей «Хто ж питатиме кота?» Аннетт Герйог розповість історію про кота Арістотеля, якого люблять всі члени сім’ї. Та він і сам себе просто обожнює. Його життя сповнена радощів та веселощів, але одного разу сім’я вирішує завести ще й песика. Аристотель не очікуючи такої підставити вирішує втекти з дому, щоб люди зрозуміли наскільки він їм дорогий і любимий, та намагаючись його знайти навіть не думали про пса.

Путівник по Галактиці для космотуристів.jpgАнглійська гумористична книга «Путівник по Галактиці для космотуристів» Дугласа Адамса – це кумедна науково-фантастична книга про пригоди неординарних головних героїв. Одні із ключових персонажів виявляються земляни. Вони зі своїми дотепними жартами та цікавими пригодами, адже їм аж ніяк не сидиться на місці, розважать вас та відкриють таємниці Всесвіту.

Таємний щоденник Хендріка Груна.jpgЛегка весела книга «Таємний щоденник Хендріка Груна віком 83 1/4 роки.» розповість про стариганя у притулку для пристарілих. Сам Хендрік доволі добрий і чемний чоловік, але лише на людях. Його дратують всі окрім пару друзів. Щоб не втратити над собою контроль і не нагрубити всім довкола Хендрік починає вести щоденний, в якому він не стримує свій сарказм та жарти.


Кайдашева сім'я.jpgВідома смішна проза класики «Кайдашева сім’я» Івана-Нечуй Левицького всім відома історія про сім’ю, що не можуть дійти згоди між собою та оточуючими від чого виникають кумедні ситуації та повчальні моменти.Повний безлад.jpgКнига із гарним гумором «Повний безлад» Вуді Аллена увібрала в себе тонкий гумор, неймовірну фантазію, та психологію людини. Книга насичена сарказмом та чорним гумором.


Флетчер. Діло, що смерділо!.jpgЩе одна дитяча книжка «Флетчер. Діло, що смерділо» Антьє Ціллат та Ян Бірк познайомить малечу зі скунсом Флетчером. Скунс шукаючи собі смачненьке потрапляє у пастку шеф кухаря. Здавалось, що на цьому його життя скінчено, але Флетчера рятує син власника ресторану. Тео та Флетчер починають товаришувати та вирішують відкрити власну детективну агенцію. Вони вдвох прагнуть розгадати діло, що смерділо.

Дивні люди.jpgНовий роман Артема Чапая «Дивні люди» - це іронія і гумор в одному флаконі. Українські вчені відтворили за допомогою ДНК неандертальця. Та закрили його до повноліття в науковому інституті. Але коли йому виповнилось вісімнадцять років – український неандерталець виходить у світ, якого зовсім не знає. Героя очікують кумедні пригоди, саркастичні випадки та в деякій мірі, висміювання нашого життя.

Поросяча етика.jpg«Поросяча етика» О.Герні сподобається поціновувачам короткої прози, адже книга увібрала у себе дотепні оповідання зі справжніми почуттями та тонким гумором. Ці розповіді не лише піднімають настрій, а й дають багато життєвих порад.


Недержслужбовець.jpg«неДержслужбовець» Сергія Фарра розповість історію про людину, яка шукаючи собі нову роботу випадково потрапляє до державного департаменту. У книзі багато гумору, абсурду, жваві діалоги та жартівливий погляд на державні структури і їх працівників.

Манюня.jpegРоман від письменниці Наріне Абгарян «Манюня» сповнена теплом, захоплюючими пригодами двох дівчат та доброго гумору. Манюня разом зі свою подругою Наріне розповість про своїх родичів, котрі завжди потрапляє в дотепні ситуації від яких не можна не посміхнутись.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%