Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/10-knyh-shcho-skrasyat-nudni-vechory/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

10 книг, що скрасять нудні вечори

18.09.2020
Відгук

Ніщо так не розважить спокійного та до нудоти ідилічного вечора, як смачний та інтригуючий детектив. З такою книгою і засидітися до пізньої пори не шкода, бо інтрига: хто ж вбивця або що сталося насправді не відпускатиме до останньої сторінки. 

Золотий жук. Збірка оповідань.jpgКниги-пригоди у жанрі детективу — це захопливі сюжети знайомі нам ще з юнацького віку. “Золотий жук. Збірка оповідань” уміщує захопливі розповіді у готичному та містичному дусі від класика детективного жанру Едгара Алана По. Оповідання По заслужено входять у перелік найкращих книг всіх часів.

Записки про Шерлока Холмса.jpgСеред книг-детективів, які варто прочитати підлітку, почесне місце посідають “Записки про Шерлока Холмса” Артура Конана Дойла. Екстравагантний, геніальний та мегавинахідливий детектив з люлькою у зубах, який на дозвіллі полюбляє грати на скрипці, закохує та інтрингує найвибагливішого читача.

Небезпека дому на околиці.jpgМайстриня детективу Агата Крісті написала чимало детективних історій про харазматичного Еркюля Пуаро. Книги серії про легендарного Пуаро оповідають про найнебезпечніших злочинців. У романі “Небезпека дому на околиці” Пуаро та Гастінс знайомляться з пані Нік, яку тричі намагалися вбити. Необачно вмирає подруга пані Нік, Пуаро береться за розкриття таємниці.

вдова.jpegРоман “Вдова” Фіони Бартон описує розслідування таємничого зникнення дворічної Белли Елліотт. Дон, мати-одиначка, відчайдушно намагається залучити до пошуків усіх за допомогою преси та телебачення.

Терапія.jpgУ книзі “Терапія” Себастьяна Фітцека в головного героя психіатра Віктора Ларенца зникає 12-річна донька. Чотири роки безрезультатних пошуків змушують його опустити руки, однак з’являється жінка, яка стверджує: донька Віктора з’являється у її видіннях

Пасажир 23.jpgІнший роман автора “Пасажир №23” оповідає про Мартіна Шварца, син і дружина якого зникли на круїзному лайнері. Мартін вирушає у круїз і з’ясовує: щороку на лайнері зникає 23 пасажири.

Справа Сивого.jpgУкраїнські автори теж тішать читачів детективами. Роман “Справа Сивого” Братів Капранових описує розслідування молодим слідчим підпільної діяльності антиурядової організації у Дніпропетровську.

Порцеляновий погляд.jpgУ детективі Дмитра Безверхнього “Порцеляновий погляд” в Умань 1899 року в гості до Софії Павлівни приїжджає давн подруга, аж ось вона загадково гине. Софія Павлівна вирішує сама з’ясувати, хто винен і дізнається безліч таємниць одномістян.

Коханець леді Чаттерлей.jpgЦікаві книги про кохання здатні неабияк захопити. “Коханець леді Чаттерлей” Девіда Лоуренса розповідає про трагічну історію подружжя Констанції та Кліффорда Чаттерлеїв. Після повернення Кліффорда з війни він не може сповна висловити пристрасній Конні свої почуття, він став відстроненим. Конні знайшла втіху в обіймах єгеря.

Подаруй мені зірку.jpgУ книзі Джоджо Моєс «Подаруй мені зірку» Еліс у прагненні щастя одружилася і переїхала до Америки, але так і не стала задоволена собою. Знайомство з Марджері кардинально змінює життя Еліс.. а втім, краще самі читайте!

Про вбивства на кораблях ви вже читали? То, може, не відмовитесь від порції книг про морські пригоди для дорослих?Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image