Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yuriy-shcherbak/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Юрій Щербак - книги та біографія

Юрій Щербак

Книги Юрія Щербака є відмінним прикладом поєднання літератури і медицини.

Майбутній письменник, епідеміолог та політик народився 12 жовтня 1934 року в Києві. Навчався в Київському медичному інституті, після чого працював науковим співробітником в інституті епідеміології. Також писав п'єси для театру, перекладав поезію польських авторів, читав лекції та працював над науковими роботами. Перші оповідання Юрія Щербака були опубліковані в студентській газеті та стали початком його літературної діяльності. Його твори розповідали переважно про медичне середовище та випадки з практики.

Юрій Щербак отримав популярність завдяки документальним оповіданням про Чорнобильську трагедію, які були задумані автором як художнє дослідження причин аварії. Завдяки розповідям очевидців була вперше реконструйована картина розвитку подій і використовувалися невідомі публікації західної преси.

Перша книга «Як на війні» з’явилася друком 1966 року, вона поставила автора на чільне місце в гурті шістдесятників і відразу виділила його стиль серед інших. 

Особливістю біографії стало те, що Юрій Щербак написав першу антиутопію в українській літературі, адже цей жанр ще не був представлений. 

Трилогія «Час» Юрія Щербака є яскравою антиутопією, що ввібрала в себе всі ті загрози, які зараз постають перед українською нацією. До трилогії входять книги: «Час смертохристів», «Час Великої гри», «Час тирана». У своїх гостросюжетних політичних трилерах автор запевняє – для уникнення катастрофи необхідно шукати нові шляхи побудови суспільства. Публікації книг стали резонансними літературними подіями і принесли автору кілька престижних премій. 

Купити книги Анастасії Нових варто читачам, які цікавляться духовними питаннями і власним життєвим призначенням.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image