Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yorg-myule/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Йорґ Мюле - книги та біографія

Йорґ Мюле

Повне ім'я:Jörg Mühle

Йорґ Мюле - сучасний німецький ілюстратор та письменник, який здобув світову популярність та визнання завдяки серії книжок про пригоди Зайченятка для найменших читачів.

Майбутній митець народився у 1973 році у Франкфурті-на-Майні, освіту здобув у школі дизайну та мистецтв Оффенбаху-на-Майні, пізніше навчався у Національній школі мистецтв в Парижі, наразі мешкає та працює у рідному місті, завдяки чому дітлахи з усього світу мають щастя насолоджуватися дотепними текстами та неймовірно якісними авторськими ілюстраціями до творів.

Cеред найвідоміших творів автора:

Книги Йорґа Мюле - це не лише декілька власних творів з ілюстраціями, але й кропітка праця над створенням малюнків до чотирьох десятків творів інших авторів, які неодмінно захоплять увагу маленьких читачів.

Зручно та вигідно купити книги Йорґа Мюле українською мовою ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче, подаруйте дитині справжнє задоволення від читання разом з ілюстрованими книжечками від автора, а ми подбаємо, аби ваші покупки буле не лише бажаними, але й вигідними.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image