Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yon-kolfer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Йон Колфер

Йон Колфер

Життєпис

Йон Колфер – один із найвідоміших ірландських письменників-сучасників. Його романи в жанрі фентезі та наукової фантастики стають бестселерами в рідній країні та далеко за її межами.

Колфер народився 1965 року в місті Вексфорд. Навчався у класі свого батька-вчителя історії, педагогічні методи якого були досить новаторськими: він міг стріляти водяним пістолетом по учнях, які не слухалися. Йону подобалася професія вчителя. Здобувши педагогічний фах у Дублінському університеті, він повернувся в рідне місто й працював у школі. Після одруження Йон Колфер разом із дружиною працював кілька років у Італії, Тунісі та Саудівській Аравії.  

Перебування за кордоном допомогло Йону Колферу зробити перші кроки в літературі. Перша книжка письменника, що вийшла в 1995 році, мала назву «Бенні й Омар» – у пригодницькому жанрі автор розповів про дружбу ірландського й туніського хлопчиків. Твір був перекладений багатьма мовами, однак більша слава прийшла до письменника після серії книг про Артеміса Фаула – юного хитрого генія, який мешкає у чарівному світі ельфів, гномів, гоблінів та інших казкових істот. Перший роман побачив світ у 2001 році – і одразу став бестселером. Читачів привабили яскраві герої, несподівані сюжетні повороти та добірний гумор. У 2002 році автор став володарем німецької премії Deutscher Phantastik Preis у номінації «Найкраща перекладна книга» – нагороду вручили за «Артеміса Фаула». Так один за одним виходять романи про пригоди вундеркінда. Загальний наклад вісьмох книг серії складає понад 20 мільйонів примірників, вони перекладені 44 мовами.

Ще після успіху першої книги про Артеміса Фаула Йон Колфер залишив викладацьку діяльність, щоб цілком присвятити себе літературі. Із кожною наступною книжкою головний герой саги дорослішає: якщо раніше Артеміс був капосним, то в останньому виданні рятує світ. Завершивши сагу, Йон Колфер взявся за нову фантастичну серію для підлітків «W.A.R.P.». «Я буду писати, доки люди не припинять читати або ж доки в мене не вичерпаються ідеї. Сподіваюся, не станеться ні першого, ні другого»,  – запевнив автор. 

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 9:00 04.12.2020

Промокод: CYBER30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%