Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yon-kolfer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Йон Колфер - книги та біографія

Йон Колфер

Йон Колфер – один із найвідоміших ірландських письменників-сучасників. Його романи в жанрі фентезі та наукової фантастики стають бестселерами в рідній країні та далеко за її межами.

Колфер народився 1965 року в місті Вексфорд. Навчався у класі свого батька-вчителя історії, педагогічні методи якого були досить новаторськими: він міг стріляти водяним пістолетом по учнях, які не слухалися. Йону подобалася професія вчителя. Здобувши педагогічний фах у Дублінському університеті, він повернувся в рідне місто й працював у школі. Після одруження Йон Колфер разом із дружиною працював кілька років у Італії, Тунісі та Саудівській Аравії.  

Перебування за кордоном допомогло Йону Колферу зробити перші кроки в літературі. Перша книжка письменника, що вийшла в 1995 році, мала назву «Бенні й Омар» – у пригодницькому жанрі автор розповів про дружбу ірландського й туніського хлопчиків. Твір був перекладений багатьма мовами, однак більша слава прийшла до письменника після серії книг про Артеміса Фаула – юного хитрого генія, який мешкає у чарівному світі ельфів, гномів, гоблінів та інших казкових істот. Перший роман побачив світ у 2001 році – і одразу став бестселером. Читачів привабили яскраві герої, несподівані сюжетні повороти та добірний гумор. У 2002 році автор став володарем німецької премії Deutscher Phantastik Preis у номінації «Найкраща перекладна книга» – нагороду вручили за «Артеміса Фаула». Так один за одним виходять романи про пригоди вундеркінда. Загальний наклад вісьмох книг серії складає понад 20 мільйонів примірників, вони перекладені 44 мовами.

Ще після успіху першої книги про Артеміса Фаула Йон Колфер залишив викладацьку діяльність, щоб цілком присвятити себе літературі. Із кожною наступною книжкою головний герой саги дорослішає: якщо раніше Артеміс був капосним, то в останньому виданні рятує світ. Завершивши сагу, Йон Колфер взявся за нову фантастичну серію для підлітків «W.A.R.P.». «Я буду писати, доки люди не припинять читати або ж доки в мене не вичерпаються ідеї. Сподіваюся, не станеться ні першого, ні другого»,  – запевнив автор. 

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image