Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yaroslav-tinchenko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ярослав Тинченко

Ярослав Тинченко

Життєпис

Багато читачів чекають виходу новинок автора Ярослава Тинченка та набираються терпіння, щоб купити довгоочікувані книги. 

Ярослав Юрійович Тинченко – український письменник, журналіст, історик, літературознавець, автор понад 300 статей в періодичних і наукових виданнях. Народився 1976 року в Києві. Закінчив історичний факультет Львівського державного університету. Спеціалізація – військова історія України 1917-1920 рр., історія громадянської війни, уніформологія. Автор популярних книг по історії України, заступник директора Національного військово-історичного музею України з наукової роботи. Лауреат XVI Всеукраїнського рейтингу «Книга року 2014» в номінації «Популярні видання/історична белетристика» за монографії «Війська Ясновельможного Пана Гетьмана». 

Зазвичай, його книги невеликі за розміром,але неоціненно багаті за змістом. Раритетні фото, інформативні описи та статистичні матеріали обов'язково стануть цікавою знахідкою та сподобаються всім, хто цікавиться історією національно-визвольних змагань. Історичні події часів громадянської війни можуть викликати інтерес не лише в шанувальників творчості видатного письменника, а у всіх, хто цікавиться тим складним хронологічним відрізком, без якого неможливо уявити нинішні кордони України. Адже книги Ярослава Тинченка дозволяють поринути з головою в історію України, її збройних сил та дізнатися багато нового про минуле свого народу. Книга розрахована на широке коло читачів, також буде корисною як історикам, так і літературознавцям. Книги Ярослава Тинченка вигідно відрізняються. Перш за все – великим списком джерел, залучених автором в результаті декількох років старанної роботи в держархівах вищих органів влади, інших регіональних та зарубіжних архівах.

Тинченко Ярослав приверне вашу увагу своїм творчим доробком, з яким можна ознайомитись і купити в мережі магазинів «Книгарня „Є”».

Також попереджаємо, що твори Мирослава Мариновича здатні заволодіти думками та вразити спогадами, а також стати обов'язковою рекомендацією для ваших близьких та друзів.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%