Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yaroslav-tinchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ярослав Тинченко - книги та біографія

Ярослав Тинченко

Багато читачів чекають виходу новинок автора Ярослава Тинченка та набираються терпіння, щоб купити довгоочікувані книги. 

Ярослав Юрійович Тинченко – український письменник, журналіст, історик, літературознавець, автор понад 300 статей в періодичних і наукових виданнях. Народився 1976 року в Києві. Закінчив історичний факультет Львівського державного університету. Спеціалізація – військова історія України 1917-1920 рр., історія громадянської війни, уніформологія. Автор популярних книг по історії України, заступник директора Національного військово-історичного музею України з наукової роботи. Лауреат XVI Всеукраїнського рейтингу «Книга року 2014» в номінації «Популярні видання/історична белетристика» за монографії «Війська Ясновельможного Пана Гетьмана». 

Зазвичай, його книги невеликі за розміром,але неоціненно багаті за змістом. Раритетні фото, інформативні описи та статистичні матеріали обов'язково стануть цікавою знахідкою та сподобаються всім, хто цікавиться історією національно-визвольних змагань. Історичні події часів громадянської війни можуть викликати інтерес не лише в шанувальників творчості видатного письменника, а у всіх, хто цікавиться тим складним хронологічним відрізком, без якого неможливо уявити нинішні кордони України. Адже книги Ярослава Тинченка дозволяють поринути з головою в історію України, її збройних сил та дізнатися багато нового про минуле свого народу. Книга розрахована на широке коло читачів, також буде корисною як історикам, так і літературознавцям. Книги Ярослава Тинченка вигідно відрізняються. Перш за все – великим списком джерел, залучених автором в результаті декількох років старанної роботи в держархівах вищих органів влади, інших регіональних та зарубіжних архівах.

Тинченко Ярослав приверне вашу увагу своїм творчим доробком, з яким можна ознайомитись і купити в мережі магазинів «Книгарня „Є”».

Також попереджаємо, що твори Мирослава Мариновича здатні заволодіти думками та вразити спогадами, а також стати обов'язковою рекомендацією для ваших близьких та друзів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image