Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yanush-leon-vyshnevskyj/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Януш Леон Вишневський

Януш Леон Вишневський

Життєпис

Януш Вишневський – науковець та популярний польський письменник, який народився у 1954 році в Польщі. У чотирнадцятирічному віці він вступив в морське училище, а через п’ять років отримав диплом моряка далекого плавання. Згодом майбутній письменник навчався в університеті Торуне у сфері фізики й захистив докторську дисертацію, а також паралельно штудіював фінанси на економічному факультеті. Пізніше він захистив у Лодзі дисертацію по хімії і отримав ступінь доктора інформатики. Письменник був одружений та має двох доньок.

Перша книга Януша Вишневського «С@мотність в мережі» (2001) з’явилася, коли тому було 47 років, хоча за його словами ідея твору у нього з’явилася ще у 1987 році. Автор вказує, що час написання роману співпав з «депресією після успіху» – це було розлучення під час отримання докторського ступеню з хімії. Героями книги були реальні люди, яких протягом життя зустрічав письменник. Після публікації роман три роки не покидав списку бестселерів Польщі – всього було продано близько 300 000 екземплярів, також твір витримав багато перевидань.

Наступним його романом стало «Повторення долі» (2004), в якому Януш Вишневський з притаманною йому проникливістю розповідає історію двох людей – цього разу про самовідданість і жертовність, вибір між самотністю та коханням. Через 5 років виходить наступний роман під назвою «Бікіні» – історія любові американця та німкені, яка розгортається в останній рік Другої світової війни. Анна, яка є героїнею роману, красуня з чудовою англійською, мріє про кар’єру фотографа. Американець забирає її до Нью-Йорку, де перед нею відкривається інший світ. Також письменник має велику кількість збірок оповідань та новел, твори в яких розповідають про кохання у різних його проявах. У 2014 році з’являється роман «Гранд» – книга про історичний готель в Сопоті, в якому у різний час жили Марлен Дітріх, Шарль де Голль, Гітлер, Шакіра, Путін, і посвячує в секрети його сучасних постояльців.

Сам письменник називає себе віруючим в Бога фізиком і уточнює, що для нього це не релігія, а філософія: «Є речі, які я не можу пояснити з наукової точки зору, і, мабуть, це є Бог. Раз на місяць по понеділках, коли костел порожній, приходжу в храм, щоб подумати, поговорити. Загалом, я не типовий поляк». Попри велику кількість написаних текстів, література – це більше хобі для Януша Вишневського, основним заняттям для нього є наука.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%