Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volter-ajzekson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Волтер Айзексон - книги та біографія

Волтер Айзексон

Волтер Айзексон – американський письменник, журналіст та біограф, який народився в 1952 році у Новому Орлеані. Після навчання в коледжі він вивчав історію та літературу у Гарварді, водночас ставши активним представником різноманітних студентських клубів, а також згодом навчався в Оксфорді, де штудіював філософію, політику та економіку. Диплом про закінчення другої вищої освіти майбутній письменник отримав з відзнакою. Далі Волтер Айзексон більше 20 років працював журналістом та редактором, після чого став головним редактором CNN за два місяці до теракту 11 вересня і допоміг пройти компанії цей важкий період. З 2003 до 2017 письменник обіймав посаду президента Інституту Аспена, що є некомерційною організацією, яка займається гуманістичними дослідженнями.

Свою першу книгу Волтер Айзексон випустив ще у 1986, яка мала назву «The Wise Men: Six Friends and the World They Made» («Розумні чоловіки: шість друзів та світ, який вони створили»). Далі він написав біографії Кесінджера (1992), Бенджаміна Франкліна (2003), Ейнштейна (2007), Стіва Джобса (2011) та Леонардо да Вінчі (2017). Книга про засновника Apple стала міжнародним бестселером і побила усі рекорди продажів біографічних творів. Вона базувалася на 40 інтерв’ю зі Стівом Джобсом, зроблених протягом двох років перед смертю, а також на розмовах із родиною, друзями та бізнес-партнерами. Інша книга Волтера Айзексона, видана українською – це «Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію». У ній автор описав історію ключових технологічних інновацій, які призвели до цифрової революції, а також розкрив деталі паралельної розробки комп’ютерів та інтернету. Книга стала бестселлером New York Times та отримала багато схвальних відгуків від критиків та читачів.

За своє життя Волтер Айзексон також обіймав велику кількість посад у багатьох урядових комісіях, які займалися вирішенням різноманітних питань. Наприклад, він був головою американсько-палестинської комісії з партнерства, яка шукала шляхи створення економічних та освітніх можливостей на території Палестини, а також співголовою американсько-в’єтнамського діалогу, який мав на меті збудувати рекреаційний центр та лабораторії з вивчення діоксину на забруднених територіях. У 2012 році Волтер Айзексон увійшов у список сотні найвпливовіших людей світу, а в 2014 отримав найвищу нагороду федерального уряду США.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image