Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volter-ajzekson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Волтер Айзексон

Волтер Айзексон

Життєпис

Волтер Айзексон – американський письменник, журналіст та біограф, який народився в 1952 році у Новому Орлеані. Після навчання в коледжі він вивчав історію та літературу у Гарварді, водночас ставши активним представником різноманітних студентських клубів, а також згодом навчався в Оксфорді, де штудіював філософію, політику та економіку. Диплом про закінчення другої вищої освіти майбутній письменник отримав з відзнакою. Далі Волтер Айзексон більше 20 років працював журналістом та редактором, після чого став головним редактором CNN за два місяці до теракту 11 вересня і допоміг пройти компанії цей важкий період. З 2003 до 2017 письменник обіймав посаду президента Інституту Аспена, що є некомерційною організацією, яка займається гуманістичними дослідженнями.

Свою першу книгу Волтер Айзексон випустив ще у 1986, яка мала назву «The Wise Men: Six Friends and the World They Made» («Розумні чоловіки: шість друзів та світ, який вони створили»). Далі він написав біографії Кесінджера (1992), Бенджаміна Франкліна (2003), Ейнштейна (2007), Стіва Джобса (2011) та Леонардо да Вінчі (2017). Книга про засновника Apple стала міжнародним бестселером і побила усі рекорди продажів біографічних творів. Вона базувалася на 40 інтерв’ю зі Стівом Джобсом, зроблених протягом двох років перед смертю, а також на розмовах із родиною, друзями та бізнес-партнерами. Інша книга Волтера Айзексона, видана українською – це «Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію». У ній автор описав історію ключових технологічних інновацій, які призвели до цифрової революції, а також розкрив деталі паралельної розробки комп’ютерів та інтернету. Книга стала бестселлером New York Times та отримала багато схвальних відгуків від критиків та читачів.

За своє життя Волтер Айзексон також обіймав велику кількість посад у багатьох урядових комісіях, які займалися вирішенням різноманітних питань. Наприклад, він був головою американсько-палестинської комісії з партнерства, яка шукала шляхи створення економічних та освітніх можливостей на території Палестини, а також співголовою американсько-в’єтнамського діалогу, який мав на меті збудувати рекреаційний центр та лабораторії з вивчення діоксину на забруднених територіях. У 2012 році Волтер Айзексон увійшов у список сотні найвпливовіших людей світу, а в 2014 отримав найвищу нагороду федерального уряду США.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%