Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-v-yatrovich/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир В'ятрович - книги та біографія

Володимир В'ятрович

Народився:7 червня 1977 року

Володимир В'ятрович - український письменник, професійний історик та публіцист, провідний дослідник українського визвольного руху та громадський діяч. Народний депутат Верховної ради дев’ятого скликання.

Народився 7 червня 1977 року у Львові, освіту здобув на історичному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка. Захистив кандидатську дисертацію, викладав в Українському католицькому університеті, пізніше обіймав посаду директора Галузевого державного архіву Служби безпеки України та очільника Українського інституту національної пам’яті.

Книги Володимира В’ятровича - це можливість дізнатися засекречену правду про Голодомор, ОУН та УПА, а ще - спростувати міфи про наше минуле та поглибити розуміння історичних процесів минулого та сьогодення. Свої праці він створює для широкого кола читачів, які прагнуть сформувати власний погляд на історію України та переосмислити колективну пам’ять.

Серед найвідоміших книжок автора:

Статті автора публікувалися у збірках:

Праці Володимира В'ятровича можуть бути корисними для студентів, які вивчають історію України та для широкого кола читачів, які цікавляться формуванням історичної пам'яті та національної самосвідомості. Переглянути та купити книги Володимира В'ятровича ви можете прямо зараз в нашому інтернет-магазині, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
УПА. Історія нескорених
-15%
УПА. Історія нескорених
Володимир В'ятрович
780 грн
660 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image