Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vitalij-mykhajlovskyj/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Віталій Михайловський - книги та біографія

Віталій Михайловський

Віталій Михайловський - вітчизняний історик та письменник, доктор історичних наук, спеціалізується на історії Поділля, Руського та Белзького воєводств.
Народився у 1974-му році у Кам’янці-Подільському, наразі живе та працює у Києві.

У 2004-му році захистив кандидатську дисертацію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», згодом викладав середньовічну та ранньомодерну історію України, історію руських земель у складі Польського королівства в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Саме Віталій Михайловський виявив найдавнішу писемну згадку про місто Хмельницький у Варшавському архіві давніх актів. Ці кропіткі історичні дослідження стали підґрунтям для написання чисельних монографій та статей.

У 2012-му році у видавництві «Темпора» опублікована праця «Еластична спільнота. Подільська шляхта в другій половині XIV - 70-х роках XVI ст.», присвячена еволюції цієї привілейованої верстви, яка охоплює часи правління від князів Коріатовичів до Яґеллонів.
У 2018-му році друком виходить праця про малодосліджені аспекти історії парламентаризму «Студії з історії парламентаризму на українських землях в XIV-XX ст.».
Наступного року була опублікована книга англійською мовою «European Expansion and the Contested Borderlands of Late Medieval Podillya, Ukraine».
У 2021-му році автор презентує дослідження «Історія, мова, географія: топоніми середньовічного Поділля».
Книги Віталія Михайловського - це не лише ґрунтовні історичні дослідження для професіоналів, а й цікаве читання для широкого кола читачів, які цікавляться історією, культурою та географією. Автор здатен показати історичні події та процеси у доступній формі, розкриваючи не лише факти, але і соціальні та культурні контексти того часу.
Окрім письменницької діяльності, Віталій Михайловський є автором циклу «Освітлені віки нашої історії: українські землі у XIV-XVI століттях» в рамках проєкту Skovoroda auditorium, брав участь як науковий редактор українського перекладу книжки Ольги Токарчук «Книги Якова».
Якщо ви цікавитеся історією, культурою та географією, то обов'язково маєте купити книги Віталія Михайловського - це чудова можливість збагатити свої знання і отримати задоволення від читання цікавих та доступних історичних досліджень.


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image