Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktor-yankevych/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Віктор Янкевич - книги та біографія

Віктор Янкевич

Віктор Янкевич - сучасний український письменник та поет з Кременця, Тернопільської області. Військовослужбовець ЗСУ. Мрія стати письменником у Віктора з’явилася ще у шкільні часи, у майбутньому це бажання переросло у декілька створених кривавих трилерів та захопливих детективів з голлівудськими сюжетами!

Освіту майбутній письменник здобув у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» в місті Рівне, за фахом Віктор - бухгалтер.

Дебютна книга письменника - детектив «Тенета» був виданий у 2018 році, того ж року автор потішив поціновувачів жанру ще одним твором - «Копія».

У 2019 році були видані творі «Відплата» та «Вбивство в бібліотеці на Ринку, 9 (Детективна аґенція М)». Обидві книги потрапили у довгий список книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів-2020» у номінації «Література для дорослих».

Віктору Янкевичу добре даються несподівані вигини сюжету та неочікувані фінали, але детективний жанр - це не єдиний напрямок, в якому працює автор. У 2020 році друком вийшов його перший любовний роман «Останній лист», у майбутньому автор напише та видасть ще декілька творів:

Бібліографія Віктора Янкевича може похизуватися й декількома опублікованими оповіданнями, зокрема:

Невимушений та оригінальний стиль письма автора здобув тисячі фанатів в Україні та за її межами, творчий доробок Віктора Янкевича потужно популяризує вітчизняні трилери та детективи.
Погортати та купити книги автора ви можете вже сьогодні в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», нерідко в наших офлайн-книгарням можна зустріти й самого письменника!


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image