Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktor-suvorov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Віктор Суворов - книги та біографія

Віктор Суворов

Віктор Суворов (справжнє ім’я та прізвище – Володимир Різун) – письменник, який зарекомендував себе в жанрі історичного ревізіонізму, народився 1947 року. Навчався Воронежському Суворовському та Калінінському Суворовському військовому училищі, після чого без екзаменів вступив на другий курс Київського вищого загальновійськового командного училища імені Фрунзе. Брав участь у Вторгненні військ Варшавського договору до Чехословаччини. Після цього служив командиром танкового взводу у Чернівцях, а далі – на посаді, пов’язаній із розвідкою. З 1971 до 1974 навчався у Військово-дипломатичній академії, а після закінчення чотири роки працював у Женевській резидентурі ГРУ співробітником розвідки. Десятого червня 1978 зник із сім’єю зі своєї квартири у Женеві, згодом англійські газети повідомили, що майбутній письменник та його рідні знаходяться у Великобританії. За словами автора, він пішов на контакт з іноземною розвідкою, тому що його хотіли зробити винним у провалі роботи женевської розвідки. Через три опісля почав писати книги.

Якщо говорити про творчість Віктора Суворова, то він корінним чином переглянув та розкритикував загальноприйняті причини й передумови Великої Вітчизняної і Другої світової війни. Однією із найважливіших тез, яку він висловив, є його висновок про те, що катастрофічний програш та відступ радянської армії після нападу Гітлера був спричинений підготовкою до наступальних, а не оборонних дій проти Нацистської Німеччини. Віктор Суворов стверджує, що Сталін планував нанести удар по Третьому Рейху у липні, але превентивний удар німецьких військ звів ці плани нанівець. Також він написав велику кількість книг, які описували окремі події та епізоди історії СРСР: про радянський спецназ та ГРУ, Другу світову війну, чистку офіцерського складу 1937-1939 років, маршала Жукова та останні роки його правління, Берлінську та Карибську кризу, політ Гагаріна, повстання у Новочеркаську та інше.

Що цікаво, його теорії є приводом великої кількості дискусій. З одного боку є історики, які заперечують та висміюють висновки Віктора Суворова, інші ж підтримують та стверджують, що саме він знайшов відповіді на запитання, які хвилювали їх десятиліттями. Також за різними ствердженнями, письменник був заочно засуджений до смертної кари за зраду, але точних підтверджень цього факту немає.  

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image