Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktor-suvorov/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Віктор Суворов

Віктор Суворов

Життєпис

Віктор Суворов (справжнє ім’я та прізвище – Володимир Різун) – письменник, який зарекомендував себе в жанрі історичного ревізіонізму, народився 1947 року. Навчався Воронежському Суворовському та Калінінському Суворовському військовому училищі, після чого без екзаменів вступив на другий курс Київського вищого загальновійськового командного училища імені Фрунзе. Брав участь у Вторгненні військ Варшавського договору до Чехословаччини. Після цього служив командиром танкового взводу у Чернівцях, а далі – на посаді, пов’язаній із розвідкою. З 1971 до 1974 навчався у Військово-дипломатичній академії, а після закінчення чотири роки працював у Женевській резидентурі ГРУ співробітником розвідки. Десятого червня 1978 зник із сім’єю зі своєї квартири у Женеві, згодом англійські газети повідомили, що майбутній письменник та його рідні знаходяться у Великобританії. За словами автора, він пішов на контакт з іноземною розвідкою, тому що його хотіли зробити винним у провалі роботи женевської розвідки. Через три опісля почав писати книги.

Якщо говорити про творчість Віктора Суворова, то він корінним чином переглянув та розкритикував загальноприйняті причини й передумови Великої Вітчизняної і Другої світової війни. Однією із найважливіших тез, яку він висловив, є його висновок про те, що катастрофічний програш та відступ радянської армії після нападу Гітлера був спричинений підготовкою до наступальних, а не оборонних дій проти Нацистської Німеччини. Віктор Суворов стверджує, що Сталін планував нанести удар по Третьому Рейху у липні, але превентивний удар німецьких військ звів ці плани нанівець. Також він написав велику кількість книг, які описували окремі події та епізоди історії СРСР: про радянський спецназ та ГРУ, Другу світову війну, чистку офіцерського складу 1937-1939 років, маршала Жукова та останні роки його правління, Берлінську та Карибську кризу, політ Гагаріна, повстання у Новочеркаську та інше.

Що цікаво, його теорії є приводом великої кількості дискусій. З одного боку є історики, які заперечують та висміюють висновки Віктора Суворова, інші ж підтримують та стверджують, що саме він знайшов відповіді на запитання, які хвилювали їх десятиліттями. Також за різними ствердженнями, письменник був заочно засуджений до смертної кари за зраду, але точних підтверджень цього факту немає.  

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.