Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vgeniy-stasinevich/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Євгеній Стасіневич - книги та біографія

Євгеній Стасіневич

Народився:15 червня 1987 року

Євгеній Стасіневич - вітчизняний літературний критик, літературознавець та лектор, письменник, куратор мистецьких проєктів, старший науковий співробітник харківського літературного музею.

Народився 15 червня 1987 року в Києві, освіту здобув у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Філологія».

Лектор численних освітніх фундацій та автор великої кількості статей про літературу, які публікувалися на порталах «Читомо», «ЛітАкцент», «Літцентр», «TheVillage Україна» та інших.

Книги Євгенія Стасіневича стали результатом його кропіткої літературознавчої діяльності, дебютна книга автора «Ціна питання: 27 інтерв'ю Євгенію Стасіневичу» побачила читачів у 2016 році у видавництві «Laurus».

Євгеній Стасіневич впевнений, з кожною книгою читач переживає маленьке життя, аби зберегти емоції та продовжити враження від книги він створив книгу «ПРОЧИТАНЕ: Читай. Записуй. Запам’ятовуй» яка була видана у 2018 році у видавництві «Pabulum».

У тому ж році у співавторстві з іншими авторами була видана книга про видатних українок «Це теж зробила вона».

Радимо познайомитися з творами автора широкому колу читачів, які цікавляться літературою й прагнуть розширити розуміння літературного процесу, купити книги Євгенія Стасіневича зручно та вигідно ви можете в інтернет-магазині Книгарні «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image