Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/veks-king/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Векс Кінґ - книги та біографія

Векс Кінґ

Повне ім'я:Wex King

Векс Кінґ (Wex King) - сучасний британський письменник, автор декількох міжнародних бестселерів, мотиваційний спікер та лайф-коуч, який став відомим завдяки своїм натхненним книгам про саморозвиток та позитивне мислення.

Автор виріс у несприятливих умовах та змалку зіштовхнувся з багатьма життєвими викликами: сирітство, безпритульність та бідність, але це не завадило йому досягти успіху.

Його життєвий шлях та особистий досвід стали основою для написання книг, які допомагають іншим подолати труднощі та знайти свій шлях до щастя.

Книги Векса Кінґа вирізняються простотою й доступністю, але водночас глибиною та мудрістю, вони наповнені практичними порадами, медитаціями та вправами, які допомагають читачам змінити своє мислення та поліпшити якість життя. Його книги та мотиваційні виступи надихають мільйони людей по всьому світу, спонукаючи їх до самопізнання, позитивних змін та любові до себе. Серед найвідоміших творів автора:

Векс став прикладом того, як можливо змінити власне життя на краще та допомогти іншим зробити те саме. Переглянути та купити книги Векса Кінґа українською мовою ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image