Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vasil-karp-yuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Василь Карп'юк - книги та біографія

Василь Карп'юк

Василь Карп'юк - український письменник та аніматор літературного процесу. Народився у селі Брустури в Івано-Франківській області 1988 року.

Василь Карп'юк є лауреатом престижних літературних премій, учасником мистецьких заходів, організатором  мистецького фестивалю імені Мельничука, ініціатор створення мистецького угрупування «Люди з вагітними головами», автор культурно-мистецьких програм на обласному радіо. Співзасновник видавництва «Discursus», за два роки видавничої роботи встиг видати близько 60 книжок.

Після виходу дебютної книги «Мотлоху» в 2010 році світ відразу побачив нову поетичну збірку «BRUSTURY». Збірка отримала назву рідного села автора, тільки написану латиницею. Нова збірка віршів Василя Карпюка «Глінтвейн дорогою на Говерлу» вийшла в 2017 році і писалася впродовж останніх шести років. У цій дорозі на Говерлу є ціле життя: шлях від самотності, випадковості до відповідальності і щасливого шлюбу, від міста до гір. Атмосферна збірка, що поділена чотири частини, дихає життям і після якої залишається приємне відчуття спокою.

Збірка «Ще літо, але вже все зрозуміло» - це короткі замальовки від Василя Карп’юка, де автор у найменших подробицях розповідає про життя та побут у горах. Це дебютна прозова збірка молодого українського поета Василя Карп'юка - некваплива, споглядальна проза, яка розслабляє та умиротворює. Ця книга - спроба зібрати все прозове надбання. 

Вірші Василя Карпюка будуються на приватній життєвій філософії, оправленій в поетичну форму. Основні вектори - любов, думки про світ, життя з вірою в краще. На думку автора, наявність цих речей на щодень і є тим, що робить людину щасливою.

Рекомендуємо звернути увагу на книги відомого українського поета-сатирика Павла Глазового всім поціновувачам гуморесок, байок, жартів і мініатюр. Простий, народний гумор, що піднімає настрій і йде в ногу з часом.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image