Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/v-e-shvab/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

В. Е. Шваб - книги та біографія

В. Е. Шваб

Повне ім'я:Вікторія Елізабет Шваб (Victoria Elizabeth Schwab)

Вікторія Елізабет Шваб або В. Е. Шваб - сучасна американська письменниця, яка здобула славу завдяки своїм фантастичним та фентезійним творам.

Письменниця народилася 7 липня 1987 року у Каліфорнії, її дитинство пройшло у штаті Теннессі.

Закінчила південну підготовчу школу для дівчат та приватний Університет Вашингтона у Сент-Луїсі зі ступенем бакалавр мистецтв, встигла пожити у Брукліні, Единбурзі та Ліверпулі.

Свій перший роман Вікторія написала ще на другому курсі університету та продала твір компанії «Disnay», за свою активну письменницьку кар’єру яка продовжується, авторка встигла написати та видати декілька книжкових серій:

  • «The Dark Vault»;
  • «Everydays Angel»;
  • «Monsters of Verity»;
  • «Cassidy Blake»;
  • «Villains»;
  • «Shades of Magic»;
  • «The Near Witch».

Книги В. Е. Шваб сповнені фольклору та містичних сюжетів, які поєднують фентезійні світи з подіями реальності, а її персонажі надихають читачів на роздуми про приховані глибини світів, в яких вони мешкають.

Українським читачам письменниця стала відома завдяки позасерійній книзі «Таємне Життя Адді Лярю» яка була видана у 2020 році та трималась у списку бестселерів «New York Times» впродовж 30 тижнів!

У 2021 році написала та видала комікс «Надзвичайна», а у 2022 році читачів побачив її фентезійний роман «Галант».

Твори письменниці неодноразово отримували нагороди Goodreads Choice Awards та стали улюбленим читанням читачів з усього світу, купити книги В. Е. Шваб українською мовою з доставкою по Україні ви можете в нашому інтернет-магазині, або у магазинах мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image