Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/torben-kulman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Торбен Кульман - книги та біографія

Торбен Кульман

Повне ім'я:Torben Kuhlmann

Торбен Кульман - це один з тих неймовірних митців, які створюють книжки не заради прибутку, а для того, щоб надихати читачів на великі звершення, маленькі відкриття та для того, аби закохати дитину в читання!

Сучасний німецький письменник та ілюстратор Торбен Кульман народився у 1982 році в маленькому містечку Золінген в Нижній Саксонії, ще з дитинства він мав хист до створення чудернацьких конструкцій з ящиків, полюбляв малювати аквареллю та олівцями.

Після закінчення середньої школи вивчав комунікаційний дизайн та ілюстрацію в Гамбурзькому університеті прикладних наук, паралельно працював дизайнером-фрилансером.

Здобувши освіту, Торбен Кульманн створив свою першу дитячу книгу «Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна» яку після виходу у 2014 році високо оцінили не лише вітчизняні читачі, але й книголюби за кордоном!

Ця насичена деталями, мила й переконлива казка про пригоди Мишеня, яке здолало чимало небезпек стала фундаментом, на якому ґрунтуються й наступні книги автора:

Книги Торбена Кульмана - це не лише декілька власних творів, але й кропітка праця над ілюстраціями до дюжини творів інших авторів, які неодмінно захоплять увагу не лише маленьких читачів, але й дорослих шанувальників якісного змісту та ілюстрацій.

Зручно та вигідно купити книги Торбена Кульмана українською мовою ви можете в нашому інтернет-магазині на сторінці нижче, подаруйте дитині справжнє задоволення від читання разом з ілюстрованими творами автора.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image