Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tomas-teylor/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Томас Тейлор - книги та біографія

Томас Тейлор

Томас Тейлор - англійський дитячий письменник, перу якого належать фентезійні дитячі та підліткові твори, а також талановитий ілюстратор, який створив обкладинку до британського видання «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Майбутній автор декількох дитячих бестселерів народився 22 травня 1973 року у графстві Норфолк.

Освіту здобував у Норвічській школі мистецтва та дизайну, згодом провчився три роки в художній школі в Кембриджі. Після закінчення навчання знайшов свою першу роботу в дитячій книгарні «Heffer's», а у вільний час пробував власні сили в тому, до чого тяжіло серце - в книжкових ілюстраціях.

Одного дня видавництво «Bloomsbury Publishing» запропонувало йому зробити обкладинку для книги, якою виявилася перша книга Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера.

Паралельно з ілюструванням книжок Томас Тейлор почав писати власні історії для дітей і незабаром виявив, що це справді та робота, про яку він завжди мріяв.

Ідея для першої книги Томаса Тейлора переслідувала автора досить давно, тож не вагаючись, вій втілив сюжет про часомандри на сторінках книги «Haunters».

У майбутньому автор напише та видасть ще декілька фентезійно-пригодницьких творів, найвідоміші з яких:

  • «Dan and the Dead»;
  • «Dan and the Caverns of Bone».

Серія «Легенди Морського Аду»:

Шукаєте якісну, дотепну та цікаву підліткову літературу, закохатися в яку може навіть дорослий шанувальник цікавих сюжетів? Радимо познайомитися з творчістю та купити книги Томаса Тейлора прямо зараз, адже легкий стиль викладання сюжету, яскраві герої та їхні таємниці точно не змусять вас сумувати!

Переглянути асортимент та придбати твори автора в паперовому або електронному форматі ви можете на сторінці нижче, або завітавши в офлайн-книгарні нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image