Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tomas-mann/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Томас Манн - книги та біографія

Томас Манн

Повне ім'я:Thomas Mann

Народився:6 червня 1875 року

Томас Манн (Thomas Mann) - видатний німецький філантроп та письменник, чиє ім’я невіддільно пов’язано з європейським літературним процесом ХХ століття, він відомий своїми романами, оповіданнями та есеями, які охоплюють широкий спектр тем - від філософії та політики до культури й мистецтва.

Майбутній лавреат Нобелівської премії з літератури 1929 року народився 6 червня 1875 року у місті Любек, тодішньої Німецької імперії, з 1891 по 1933 рік мешкав у Мюнхені, літературною діяльністю почав займатися під час роботи у страховій компанії.

Манн був активним учасником культурного життя свого часу, на початку 30-х років став в опозицію до фашизму, який почав ширитися Німеччиною, у 1933 році письменник разом із сім'єю емігрує з нацистської Німеччини й оселяється в Цюріху, пізніше мешкав в США, але згодом повернувся до Швейцарії.

Томас Манн залишив значний внесок у світовій літературі й вважається одним з великих літераторів свого часу, серед найвідоміших творів автора:

Книги Томаса Манна неспішні й водночас напружені, деталізовані, сміливі й повсякчасно наповнені відчуттям невідворотного перебігу драматичних подій, наближення смерті й краху старих підвалин, в глибинах яких жевріє вуглик фатального кохання.

Подаруйте собі справжню насолоду від читання та занурення в дивовижну атмосферу, яку вмів створити лише цей письменник, переглянути асортимент та купити книги Томаса Манна ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче, а також офлайн-книгарнях мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image