Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tetyana-dugelna/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тетяна Дугельна - книги та біографія

Тетяна Дугельна

Тетяна Дугельна, українська письменниця, сімейний психолог-практик, авторка понад 20 книг, засновниця та тренер «Академії розвитку «Поле Любові», ведуча на каналі «Калина ТВ». 

Відома українська письменниця, яка створює книги-практикуми для всіх, хто не лише любить читати, а й використовує книги, як опору для саморозвитку. Авторка має великий власний життєвий та професійний досвід, багато подорожувала, відвідала десятки країн від Японії до Америки, де отримала додаткові знання та посвяти у духовні традиції. Вивчала східну медицину та філософію, метафізику, історію релігій та підвищувала свою психологічну кваліфікацію в різних традиційних інституціях. 

На сторінках її книг ви знайдете творчі есеї, які вас зцілять простотою подачі. Серед героїв її прози ви знайдете себе та образи своїх рідних. У 2023 році авторка видала у видавництві «Саміт-книга» збірку есеїв про агресію наших сусідів на впевнену ходу українців до перемоги. Це книга «Україна. Відроджена у вогні. Хроніки Перемоги». Рекомендуємо мати цю книгу кожному, хто бажає залишити для своїх нащадків історичні нариси того, що відбувається зараз з українським народом. 

Також, видавництво «Саміт-книга» перевидало українською мовою книгу-бестселер авторки «Заборони собі образи. Основи ментального здоров’я». Це практикум з ефективного прощення, яке стане основою вашого добробуту та зцілення на дуже глибинному рівні. Образи занурюють нас у минуле і роблять жертвами обставин. Щоб перемогти ворогів, нам треба перемагати всередині самих себе. 

На нашому сайті ви можете знайти інші видання авторки, щоб насолодитись простотою її слова та глибиною сенсів. Рецензії вказують на те, що авторка має потужний вплив словом, її твори сповнені любові та мудрості.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image