Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tessa-vest/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тесса Вест - книги та біографія

Тесса Вест

Повне ім'я:Tessa West

Тесса Вест - соціальна психологиня та письменниця, доцент кафедри психології у Нью-Йоркському Університеті та провідна фахівчиня в галузі міжособистісної взаємодії та комунікацій.

Свої професійні дослідження Тесса акцентувала на питаннях покращення комунікації, культурних та національних розбіжностях, які необхідно подолати для кращого порозуміння, опублікувала понад 70 наукових статей, які друкувалася у «New York Times», «The Guardian», «WSJ», «TIME», «Huffington Post» та престижних журналах з психології «Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America» та «Psychological Science».

Тесса Вест співпрацювала та виступала для «Capital Group», «Splunk», «Make-A-Wish Foundation», «Pfizer», «Relativity», «Survey Monkey» та інших компаній з доповідями щодо впровадження практики різноманітності, формуванням лідерства та загального покращення комунікацій.

У 2022 році друком вийшла дебютна науково-популярна книга Тесси Вест «Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити» головна мета якої - допомогти кожному її читачу впоратися з токсичним оточенням та віднайти вдалу стратегію комунікації без стресу й зміни місця роботи.

Особливість авторського стилю Тесси Вест полягає у вмінні цікаво подати науково-популярну інформацію, що досить рідко вдається науковцям. Переглянути фрагмент книги «Придурки на роботі. Токсичні колеги і що з ними робити» та оформити замовлення ви можете в Книгарні «Є» - інтернет-магазині з низькими цінами та швидкою доставкою.

Також купити книги Тесси Вест ви можете в офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image